Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert nincs lelkiismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaggerswager kérdése:

Miert nincs lelkiismeret furdalásom ha megcsaltam? 19 eves vagyoj, 15 eves korom ota vagyunk egyutt a baratnommel, amikor 1 eve voltunk egyutt csokololztam egy lwnnyal es hetekig lelkiismeret furdalasom volt. Most pedig lefekudtem egy masikkal?

Figyelt kérdés

Es szinte semmi nincsen.

Mar egy ideje gondolkodok rajta hogy szakítani szeretnék.

Mert mar nem igazan erzek szerelmet.

Lehet hogy ez áll a háttérben?

Vwgy valami mentalis problemam lehet?



2020. dec. 14. 16:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Az empátiáddal valami baromira elcs*esződött... De ha már ennyi gerinced volt, hogy megcsaltad, akkor legalább most legyél tökös és mondd el neki. Aztán írd meg mit éreztél, amikor a szemébe néztél, és ha azután sincs lelkiismeret furdalásod, akkor alkalmatlan vagy a szeretetre.
2020. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Szakits, jobbat erdemel. Te pedig mar nem szereted es minden kovetkezo baratnot meg fogsz csalni. Koze nincs az erzelmekhez, mert mar szinte startban megcsaltad. Te ilyen kicsapongo legenyecske vagy.
2020. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerelmet biztos nem érzel már iránta. Az meg, hogy lekiismeret furdalásod sincs...hát ne legyél rá büszke, egy normális ember tükörbe sem tud nézni egy ilyen után. Ennek a kapcsolatnak vége, legyél őszinte a lánnyal és engedd el, had találjon egy rendes férfit. Aztán ha tényleg aggódsz a mentális egészséged miatt, akkor menj el szakemberhez. Lehet tényleg van valami oka, amin lehet a jövőben dolgozni. Viszont ez most akkor sem mentség...
2020. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem keresek mentséget

Tudom h rossz amit tettem.

De az is biztos hogy pl a szexualis eletunkmar nincs rensben egy ideje...

Es ez pl miatta van

2020. dec. 14. 17:18
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

Akkor még a megcsalás előtt lehetett volna benned annyi, hogy előtte szakítasz vele, nem pedig megcsalod.

Lol.. Még ő a hibás, hogy megcsaltad.. Szánalmas vagy. Szakíthattál is volna vele, de gerinctelen, lelketlen, önző vagy.

2020. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szakítani azert nem szakítottam meg vele, mert mindenkeppen szenelyes szeretném.

De az elmúlt idoszakban egyaltalan nem volt lehetosegunk talalkozni.

Szerintem telefonon szakítani nagyobb onzoseg

2020. dec. 14. 17:22
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem bírtad ki addig, hogy mással lefeküdj, nyílván az fontosabb volt, minthogy találkozz vele és elmond neki. Mindig csak másra hárítod a felelősséget, ahelyett hogy beismernéd hibás vagy, előre sajnálom a többi barátnődet.
2020. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Azert nem igaz amit mondasz, mert nem volt betervezve hogy megcsalom...

Es mint írtam tudom h hibasztam es h ezt most elcsesztem.

Es kifejezetten zavar hkgy nincs lelkiismeret furdalasom.

A kerdes lenyege az lenne higy kideritsem ez annak e a jele hogy biztosan szakitanom kell-e?

2020. dec. 14. 17:32
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

,,nem volt betervezve, hogy megcsalom"....xDDD

Kérdésedre a válasz: Igen, pontosabban ez annak a jele, hogy ki leszel b*szva, ne gondold, hogy ez mostantól egy másodpercig is a te döntésed lesz...

2020. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
10-es nincs azzal semmi baj, ha a nem kielégítő kapcsolat után összefekszik valaki mással, de szakítás után, nem párkapcsolatban. Legalább annyival megtisztelhetnék egymást a felek egy kapcsolatban, hogy nem megcsalják egymást, ha valami nem működik, hanem véget vetnek neki aztán mindenki azzal fekszik össze, akivel akar.
2020. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!