Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennyire nincs önértékelésük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nincs önértékelésük a nőknek?

Figyelt kérdés

Ma reggel a buszmegállóban álltam, ahol végig hallgattam egy pár veszekedését.

A nő féltékenykedett a pasijára mert az megcsalta, és számonkérte, hogy miért?

Mire egyszer csak a nő odavágja neki, ha ennyire k-rva kell neked, akkor miért nem szóltál, én is k-rvásan öltözködtem volna.

Ez már nekem is megalázó volt, pedig csak végighallgattam.

Erre a pasija kivette a csaj kezéből a telefont, majd földhözvágta.

A nőnek meg valahogy az jött le, hogy féltékenykedik a pasija :D Nem kellet 15 perc és már a karjába borult és csókolgatta.


2021. jún. 24. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Na azért nem minden nő ilyen, én sem. De valóban elszaporodtak az ilyen meghunyászkodó, kapcsolatfüggő mazochista nők😂
2021. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Ne általánosíts. Ennek a nőnek nincs. Másnak ettől még van.
2021. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem mindenki ilyen, de van egy réteg akiknek bejön, sőt kifejezetten imponál ez a "Vágy Villamosából Stanley" karakter, mert "az olyan férfias".


Az, hogy miért gondolják ezt az egy másik téma, az okokat mélyebben kell keresni, de erre most se idő, se alkalom nincs.

2021. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Már megint az az agyament kérdés, hogy lát egy esetet, és rögtön jön a kérdés, hogy a nőKnek.
2021. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Ezt kéne linkelni az általánosítós kérdésekhez. Azért mert a buszmegállóban egy nőnek nincs önértékelése, elhiszed hogy másnak van? Ha egy pasi veri a barátnőjét, én is kiírjak egy kérdést, hogy a férfiak miért nőverő állatok, vagy azért azt magadra vennéd? Na ugye!
2021. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

5.


Pár napja volt itt ilyen kérdés, ahol egy megtörtént bűneset alapján fejtegette a kérdező, hogy vajon az összes férfi potenciális gyilkos/erőszaktevő-e.


Az általánosítások korát éljük. És még ez a mondat is az volt... Te jó ég.

2021. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Na, ez az a nő, aki egy bármilyen értelmes, introvertált, kicsit félénk, de hosszú távú kapcsolatra tökéletesen alkalmas férfit úgy elküld a fenébe, hogy a lába nem éri a földet. A bántalmazó primitív f'sz, na, az kell neki :d
2021. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám miért kell általánosítani...
2021. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon szánalmas nők vannak.. Mondom ezt nőként.. Egyszer egy csávó veszekedett a nőjével, mert az találkozott egy haverjával a városban és a nőnek tilos más pasikkal taliznia, és a pasija pofoncsapta a nőt, az meg sírt neki, hogy "kérlek ne hagyj el" .. És csókolgatta a pasit.. Tiszta szégyen..
2021. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
6-8: azért kell általánosítani, mert vannak dolgok, amik az esetek túlnyomó részében igazak. Ma már, hogy mindenről van adat, jobban látszik, hogy hogy működnek az emberek.
2021. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!