Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nőknek milyen érzés, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek milyen érzés, amikor a szerető után a párjukkal is ágyba bújnak?

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam, hogy valaha mrg fogom csalni a barátnőmet. De megtörtént és nem volt semmi kellemetlen érzésem. Egy-két alkalommal úgy alakult, hogy a szeretőm után, este még a barátnőmmel is együtt voltam. Be kell vallanom, hogy piszok jó érzés volt! Fantasztikus érzés megélni, hogy két nő is kíván, két nőt is kielégítettem.

Nőknek is hasonló érzés, hogy egy nap két férfi is megkívánta és kielégítette őket. Olyan szupernő vagyok érzés?



2020. aug. 27. 17:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert odahaza csak kötelesség.
2020. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, én még nem próbáltam. Mi tudjuk mi a jó a másiknak, s nem kell ahhoz egy másik személy, hogy egy jó vad, érzelemmelteli szexet lenyomjunk. :D 24/N
2020. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%

Nincs szeretőm, nem is tervezek.


Viszont így belegondolva ettől biztosan nem érezném magam "szuper nőnek" mert ha akarnék akkor jóformán bárkivel szexelhetnék. Így én ezt nem élem meg teljesítménynek. Biztos ez azoknak nagy szám lehet, akinek korlátozottak a lehetőségei ilyen téren.

2020. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

ha már szeretőm van akkor nincs párom

a kettő nem kompatibilis egymással

2020. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
Gerincedet vajon melyik lánynál hagytad
2020. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
En anno bosszúbol csaltam meg az exem, jo erzes volt utana a kepebe röhögni. Ezt az istennő vagyok érzést pedig jelenleg megadja a parom egyedul.
2020. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

6!

Szeretkezés közben röhögtél a képébe?

2020. aug. 27. 19:40
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán éreztem ezt, inkább otthon már nem kívántam annyira a szexet és lelkiismeret furdalásom támadt.
2020. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Nőként a szeretővel jobb a szex, de ez evidens, otthon viszont kötelesség, de ki lehet bújni alóla. De az, hogy feldobna hogy 2 vel vagyok, hidegen hagy.
2020. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
6-os vagyok:Igen. De csak utána mondtam el neki mi a szitu.
2020. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!