Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más is járt így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is járt így?

Figyelt kérdés

Hogy egy férfi nagyon akarta a kapcsolatot, udvarolt és csak elég soká derült ki, hogy mást szeret, mással találkozik titokban, de azt nem tudja felvállalni, mert házas nö?

Tehát mindent jól csinált, de végül kiderült, hogy te vagy az ötödik kerék?

Hogyan derült ki?



2021. jún. 26. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugy nagyon nem.

Engem akarhany foglalttal hozott ossze eddig a sors, es egytol egyig ereztem már elso pillanattol hogy ugy nem ad bele apait anyait elvan nelkulem is nem teper meg egy szalmaszalat se tenne keresztbe, gyakorta hittem hogy talan velem van baj de mindig kiderult hogy jah csak éll van nője es ugy jo lenne ugyan neki kifelé kacsintgatni de nagyon nem lenyeg a masik.

2021. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én pasim nagyon tepert, nagyon jött, nagyon akart. És nem volt el nélkulem
2021. jún. 26. 16:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi jele nem volt. De en összeraktam a puzzlet
2021. jún. 26. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
A pasival randiztunk, ismerkedtünk majd a haverja véletlenül kirakott egy történetet a napjában amin a "pasim" más nőt csókolgatott, szóval azonnal tiltottam minden platformon és a szolgáltatómnál is. Van ilyen sajna, egy kis ideig rosszul éreztem magam amiért így alakult de az élet megy tovább, majd a következő nem lesz ekkora s*ggfej.
2021. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Szóval egy házas nővel dug.


Nem ő volt az akinek a telójában több kép is volt a nőről és a gyerekről?

2021. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nincs gyereke
2021. jún. 26. 18:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem talált
2021. jún. 26. 18:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!