Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a nőnek otthon rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőnek otthon rendszeresen van szex, akkor kisebb vagy egyátalán nincs a vágya arra, hogy mással is lefeküdjön?

Figyelt kérdés
A nő nem lakik együtt a pasijával, viszont a hétvégéken felül hétköznap is 2-3 napot legalább együtt alszanak, így max 2 naponta van szex.
2021. júl. 10. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem ezen múlik, hogy valaki hűséges-e. Ez egy döntés. Nekem nagy a libidóm, mégis a párom munkája miatt van hogy 1-2 hétig nem találkozunk, mégsem csalnánk meg egymást. Aki meg nem hűséges típus, hiába szexel naponta 2x otthon, akkor is félre fog menni.
2021. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyénenként teljesen változó. Van akinek egy hónapban egy szex elég vagy még sok is, másnak meg napi szinten 3 is kevés.
2021. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
A nők nem így működnek általában. Nem a szex miatt lépnek félre, hanem akkor, ha az érzelmekben vannak gondok. Ha szeret, és szeretve érzi magát nem fog mással lefeküdni!
2021. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az az helyzet, hogy én egy harmadik fél vagyok, és lefeküdtem azzel a csajjal, de annak már lassan 1,5 hónapja, azóta én úgy érzem, hogy nem is töri magát, hogy alkalmat találjon egy következő szexre, pedig biztosan tudom, hogy jó volt neki is. Azóta is találkozgatunk, látszik, hogy jól érzi magát velem, csak nem akar eljönni ismét hozzám.
2021. júl. 10. 10:29
 5/11 A kérdező kommentje:
Tény, hogy a pasija is állandóan hivogatja, meg a szüleinél lakik, és attól is tart, hogy azok keresik, beárulják, tehát egyrészről ezért sem mer nálam aludni, de munkánkból adódóan (3 műszak) tudnánk délután, vagy délelött is együtt lenni.
2021. júl. 10. 10:31
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Én több éve nem szexeltem és nem ettől függ. Azért nem akar veled dugni újra mert: Annyira mégsem volt jó VAGY Megbánta VAGY Szimplán nincs kedve. Én menstruáció után 7 nappal szoktam legjobban kívánni a szexet, a legtöbb nő így van, akkor őrülnek meg a szexért, amikor ovulálnak, erre hajtja őket a természet, peteéréskor szexelni..
2021. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es Neked ez miért lenne jó? Keress független nőt!

Ő csak kalandozott, nem jött be, mindegy mi az oka.

2021. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom,bro.
2021. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
#3 dehogynem fog xd
2021. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

Hogy idézzek egy youtubeon hallott okosságot: "Mindegyik egy teleb@szott betyár kva. Mindegyik. Nincs kivétel".

https://www.youtube.com/watch?v=TjCwhqMCGJ4

2021. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!