Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt kétszer ugyanaz a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt kétszer ugyanaz a szeretőd? Bebuktam 6 hónapja, maradtam itthon ( kb 15 mió hitel+ gyerek) ő vár rám, végtelenül kedves, türelmes. Eszem visszatart, szívem vinne.

Figyelt kérdés
2021. júl. 17. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a végtelenségig nem fog várni. Gondold át aztán hagyd hogy a feleséged is találjon valakit akivel boldog lehet.
2021. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

"szívem vinne" Ja, ja hogyne, milyen romantikus is az!


A nemi szerved vinne, te kis gerinctelen.

2021. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most már nincs se hitel, se gyerek, vagy mi változott?
2021. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Menjél, hagyd hogy a feleséged is találjon magának egy olyan férfit, aki meg is érdemli.
2021. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Menjél, a gyerektartást fizesd, a hitel mehet felesbe. Aztán, ha ott is előjönnek a szürke hétköznapok, akkor így jártál.
2021. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Bank visszatart, szív visz
2021. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azt érzem köteles vagyok itt maradni, teljesíteni a gyerek felnevelését, megfelelni a nagyszülői elvárásnak....

De így nem vagyok boldog.

Nem szimpla szex ami vinne.

2021. júl. 17. 20:56
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Jobb lesz a feleségednek nélküled szerintem. Milyen társ az, aki folyamatosan csalja a másikat? Semmilyen.
2021. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
57%
Remélem két szék között a földre esel. Az ilyenek, mint te, mind ezt érdemlik.
2021. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem miért kell ilyen szavakkal illetni a másikat. Ha nem érzi jól magát a kapcsolatában akkor menjen, nem ő az első és nem az utolsó aki boldogtalan a házasságában. Mennyivel jobb ha boldogtalan kapcsolatban éli le az életét? Mindenki járhat így mint a kérdező! Nem török pálcát más feje fölött, mert nem tudom mi vár rám a jövőben. Én elfogadom mások döntéseit inkább minthogy szidjam.
2021. júl. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!