Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek a hűtlenség jelei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a hűtlenség jelei?

Figyelt kérdés

Mostanában a férjem többször 1 órával később szokott hazajárni, mint eddig, mindig valami más ürüggyel. Több plusz munkát is bevállal a pihenőnapján, olyankor szinte elérhetetlen telefonon. Ha itthon van sokat nyomkodja a telefonját, ha oda megyek elteszi, akkor is lefordítva, nehogy lássak rajta bármit is.

A szex nem változott, ugyanúgy heti több alkalommal is együtt vagyunk.


2021. júl. 23. 15:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%
Nekem gyanús a feltételezésed. Én akkor dolgoztam többet, borotválkoztam gyakrabban, ültem többet a telón amikor fontos ügyfelekkel készültem találkozni, toppon kellett lenni. Érdemes elgondolkodnod h a munkája vajon megkivánja-e ezt a hirtelen változást. Nekem megkivánta, lett is eredménye. Erről meg szokjatok le h mindig az az első gondolat h másik nő miatt.
2021. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
81%
#11 Gondolom hogy ha munka lenne, akkor nem dugdosná a telefonját. F
2021. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
86%
11. Azért akinek nincs titkolnivalója,nem rejtegeti ilyen látványosan a telefonját. Ez az egy ami 99%-ban gyanúra ad okot. A borotválkozásra én sem fognám, az igaz.
2021. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
47%
látod jobb lett volna a festő géza, az legalább mindig kimeszelt volna egészségesen...
2021. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
30%
Egy újabb hűtlen pasas. Csak hűtlen van belőlük..
2021. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
#10 hogy alakul nálatok a helyzet, mi történt azóta?
2021. júl. 23. 17:09
 17/29 A kérdező kommentje:
Igazából az az egy dolog miatt van bennem remény, hogy mégse lép félre, hogy szexuálisan ugyanúgy közeledik felém. Általában ha szeretője van a férfinek, akkor már a párjával nincs együtt annyit vagy egyáltalán nem. Vagy rosszul gondolom?
2021. júl. 23. 17:13
 18/29 anonim ***** válasza:
95%
Az nem igazán mérvadó.
2021. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Hívd a munkahelyi vezetékesen, menj elé meglepiként.

Együtt fekszetek ke aludni? Megnézhetnéd, jön e éjszaka üzenet.

2021. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Közben már kiderült.
2021. júl. 25. 09:35
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!