Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek a hűtlenség jelei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a hűtlenség jelei?

Figyelt kérdés

Mostanában a férjem többször 1 órával később szokott hazajárni, mint eddig, mindig valami más ürüggyel. Több plusz munkát is bevállal a pihenőnapján, olyankor szinte elérhetetlen telefonon. Ha itthon van sokat nyomkodja a telefonját, ha oda megyek elteszi, akkor is lefordítva, nehogy lássak rajta bármit is.

A szex nem változott, ugyanúgy heti több alkalommal is együtt vagyunk.


2021. júl. 23. 15:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mi derült ki?
2021. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Hogy szeretője van.
2021. júl. 25. 09:43
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Na bakker, sajnálom!

Lebukott vagy beismerte?

2021. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Megnéztem a telefonját, de még így is tagadja, hogy megcsalna. Bár nem értem miért, mikor az olvasottak alapján elhagyni készül miatta nem sokára. Nem tudom miért húzza, ha már úgy is kiderült. De mivel egy agresszív barom, így inkább kivárom már, hagy menjen ahová szeretne. Remélem nem sokat kell már rá várnom.
2021. júl. 25. 10:05
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Legalább nincs amit sajnálj benne ,bár így sem lehet könnyű.

Azért az vigasztaljon,hogy te már tudod mit "nyert" a másik aki részt vett ebben.

2021. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Azért fáj a dolog, de inkább mérges vagyok.

Igen igazad van, én is erre gondoltam, hogy idők kérdése aztán ő is rájön milyen ember is valójában. Ezzel az egésszel lehet csak én nyertem igazából.

2021. júl. 25. 10:35
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne furcsa,ha nem fájna.

Abban biztos vagyok,hogy ezzel te nyertél egyedül,de az idő majd eldönti.

8-as voltam..

2021. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Na ez kemény,de egyébként tényleg tipikus.Te meg inkább menj randizni!Nekem segített.
2021. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Biztos segítene nekem is, de kicsi még a gyermekünk, nem tudok mozogni így olyan szabadon. Segítségem sem nagyon van.
2021. júl. 26. 08:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!