Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Szeretek egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretek egy nős fèrfit, aki szàmàra èn sem vagyok közömbös.

Figyelt kérdés

Van egy kollégàm, aki elkezdett èrdeklődni iràntam. Szárnyra kapott rólunk pár pletyka, ami őt nem èrdekli. Viszont, családja van, házas ember, a párját is ismerik odabent. Nem történt semmi köztünk,nem is szeretném, hogy így törtènne. Szeretem őt, szàmàra sem vagyok érzelmileg közömbös (szóvátettem, h ezt érzem rajta, nem mondott rà semmit. A munkahelyen van egy jó barátja, neki mondta el, h vonzódik hozzàm). Sokszor dühöt làtok a szemében, mindig nyit felém, bejárkál hozzàm, amit nem tehetne meg. Azt mondta, h az első pillanattól fogva vàgyik rám. Az elmondàsai alapján pedig csak a gyerek miatt nem válik el.

Munkán kívül nem találkozhatunk,mert,mint mondja, nem tudná magát visszafogni, megcsalni pedig nem szeretné a párját. Tekintettel voltam és leszek erre, én sem mennék ebbe bele, tehát nem fogom bevetni a praktikàkat... Kétszer már leàllítottam,mondván, ha csak flört és önbizalomnövelés szàmára, akkor teljesen felesleges.. mert amúgy bele tudnék szeretni. Ő pedig mondta, h nem tud már visszalépni.. Nem akarja, h ez megszűnjön köztünk. Látom rajta, hogy vívódik. Viszont, ha kilépne a házasságából, akkor a kislány nem lehetne vele, abba pedig belepusztulna. Nehéz szituban vagyunk. Érzelmes fèrfi, aki vágyik az elismerésre és ahogy megismertem, nem az a tipikus nőcsábász. Teljes mèrtékben tiszta lapokkal "játszik", már ami engem érint. Volt valaki hasonló szituban?



2021. júl. 25. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

a hirtelen eltávolodás lesz a legkeményebb, akkor majd megérzed a hiányát és visszasírod

érdemes előtte már lezárni, szándékosan kerülni

2021. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Lezàrni/nem tovább engedni, azt belül.. Ami ott törtènt köztünk az ott marad, ott hagyjuk.. Ennyi. Beteljeseületlen marad.
2021. júl. 25. 19:42
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha be is teljesül az ilyen kapcsolatokat megoli az idő. Én belementem, 6 évig tartott. Ebből 3 nagy szerelem, 2 megszokás, utolsó év nyuglodes. A külvilág hiánya, hogy együtt vagyunk de mégsem egy pár. Én megbantam.
2021. júl. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!