Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Szeretek egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretek egy nős fèrfit, aki szàmàra èn sem vagyok közömbös.

Figyelt kérdés

Van egy kollégàm, aki elkezdett èrdeklődni iràntam. Szárnyra kapott rólunk pár pletyka, ami őt nem èrdekli. Viszont, családja van, házas ember, a párját is ismerik odabent. Nem történt semmi köztünk,nem is szeretném, hogy így törtènne. Szeretem őt, szàmàra sem vagyok érzelmileg közömbös (szóvátettem, h ezt érzem rajta, nem mondott rà semmit. A munkahelyen van egy jó barátja, neki mondta el, h vonzódik hozzàm). Sokszor dühöt làtok a szemében, mindig nyit felém, bejárkál hozzàm, amit nem tehetne meg. Azt mondta, h az első pillanattól fogva vàgyik rám. Az elmondàsai alapján pedig csak a gyerek miatt nem válik el.

Munkán kívül nem találkozhatunk,mert,mint mondja, nem tudná magát visszafogni, megcsalni pedig nem szeretné a párját. Tekintettel voltam és leszek erre, én sem mennék ebbe bele, tehát nem fogom bevetni a praktikàkat... Kétszer már leàllítottam,mondván, ha csak flört és önbizalomnövelés szàmára, akkor teljesen felesleges.. mert amúgy bele tudnék szeretni. Ő pedig mondta, h nem tud már visszalépni.. Nem akarja, h ez megszűnjön köztünk. Látom rajta, hogy vívódik. Viszont, ha kilépne a házasságából, akkor a kislány nem lehetne vele, abba pedig belepusztulna. Nehéz szituban vagyunk. Érzelmes fèrfi, aki vágyik az elismerésre és ahogy megismertem, nem az a tipikus nőcsábász. Teljes mèrtékben tiszta lapokkal "játszik", már ami engem érint. Volt valaki hasonló szituban?



2021. júl. 25. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan ugye ebben a cipőben járok csak férfiként!Nektek is két opció van: vagy összejöttök,vagy rohadt gyorsan kitörölitek egymást az érzelmek listájáról….. Nagyon brutális ezt így átélni szó szerint egy örökös malomkő őröl folyamatosan… nálunk nem tudom meddig fog ez így menni de képtelen vagyok arra hogy csak úgy kitöröljem az elmémből….
2021. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Én is ebben vagyok, csak mi már együtt vagyunk lassan 2 éve.

A gyereket, a házat nem akarja ott hagyni.

Úgy érzem, már nem bírom.

Pont ma mondtam neki, hogy gondolja át, hogy szeretne-e még velem lenni.

2021. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
De, bele fogsz menni. Napi szinten érintkezel vele, így nem lehet túllépni rajta. Előbb-utóbb meg feladod a morális gátjaidat és lépni fogsz.
2021. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

"Teljes mèrtékben tiszta lapokkal "játszik", már ami engem érint."


Nézd, ha a felesége mellett ezt az egészet megengedte magának, gondolod hogy majd veled komolyan gondolja?

A feleségének is biztos megígérte, hogy örökké szeretni fogják egymást, a nő is megbízott benne, gyereket is szült neki és erre mégis befért a pasinak más is a házasságba. Nem mondom, hogy házasság után nem adódhatnak gondok, de ha tényleg nincs minden rendben, egyiknek sem jó, elválnak a gyereket pedig láthatja a pasi. Vagy ha adósság, egyéb okok miatt nem tudnak még elválni, akkor nem lehetne nagy gond, ha ismerkedik.


Ha annyira kellenél neki, találna megoldást arra, hogy veled is és a gyerekével is együtt tudjon lenni.

Egy pótlék vagy, nem elég egy barátnőhöz, de elég figyelmet adsz neki.


Olvasd még el párszor a fent idézett mondatot és próbáld komolyan venni.

2021. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Abba bezzeg nem gondolsz bele hogy ha anya otthon nem kívánja a "szekszet" akkor kiveszi a zsebibű a zokkoskütyüt és máris pörög a szeretlekkerék a zsévékettőn! Nem akar lekoptatni mert kell a B terv ha dobbantani akar némi kamatyra. Csak ezt nem látod. Ha találkoznátok nem is fogná vissza magát. Megd*gna, magyarul. Mert kell a változatosság. Csak egyet hagysz figyelmen kívül: te attól még nem leszel a párja. Sosem.
2021. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

4-nek tökéletesen igaza van!


ez a pasi durva játékot játszik veled, kérdező.


1. adja a morális, családbarát embert, aki nem akar egy határt átlépni, mégis teljesen gátlás nélkül beszél egy közös kollégátoknak és neked is arról, h. vágyik rád.

ilyet nem mondunk, ha komolyan gondoljuk a családapa-férj vagyk és hűséges dolgot.


2. a közgondolkodásban az a házasságtörő vagy csaló, aki fizikai kontaktusba kerül egy 3. féllel, ahol van csók, szex.

de ez nagy büdös tévedés: az érzelmi megcsalás is megcsalás, ez pedig már az.

tehát azért mert nem döntött még meg, már megcsalta a feleségét, hiszen közvetve vallomást is tett.


3. ez egy játék, durva és manipulatív, vedd észre.

és te bekaptad a horgot, hamarosan mást is be fogsz kapni, sztem.

te bele vagy zúgva, ő bizalmasan elmondja a barát-kollégának h. nem vagy közömbös neki, a pletyka nem magától született, ő generálta, tudatosan.

neked ez a füledbe jut, nő az egód, még jobban bepörögsz, és nagyon szerelmesnek képzeled mindkettőtöket.

plusz benyeled, h. ő gerinces és nyílt lapokkal játszik, így még nő is a szemedben, h. milyen rendes ember.


3. de ha bármi komolyat akarna tőled, elválna.

a gyerek csak kifogás.

ha annyira ragaszkodik hozzá, miért nem dolgozik a házasságán, miért kifele kacsingat?


4. te meg butus, belemész ebbe a játékba... elárulom meg akar fektetni, és élvezi ezt a csiki-csuki játékot, de többre nem kellesz neki, abból táplálkozik, h. látja benned a rajongót, és ettől fickósabbnak érzi magát.

2021. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Le kell vele feküdni és kész. Bár ahogy nézem ez a csávó elég béna, tehát lehet óvatosságból ebbe nem mennék bele, mert nem tudnék belőle jól kijönni. A szeretői viszony nem való mindenkinek.
2021. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Tegyük fel elválik és összejöttök. Soha egy perc nyugalmad nem lehet mellette, mert ahogy a nejével megteszi, úgy veled is megteheti, hogy a hátad mögött mással kavar.
2021. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Egy szex, aztán továbblépni. Az ilyen, aki az elején mondja, hogy nem akarja megcsalni a párját/ gyerekét nem hagyja el..., az azt jelenti SOHA nem fogok elválni. Ezt vésd az eszedbe.
2021. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Mindenkivel sok dologban egyet tudok érteni! Annyit hozzátennék, hogy ez a dolog formálódik, ő pedig ugyanùgy vívódik, ahogy ên is. Lassan mind a kettőnk felmond, egyéb okokból kifolyólag. Se neki se nekem nem pálya ami most a munkánk, úgyhogy ezzel fogunk eltávolodni majd úgyis, akarva-akaratlanul. Én azt gondolom, h nagyon sok nő elkényelmesedik a kapcsolatban, már meg van a fèrfi, megfogta, gyerek is van stb. aztán addig se jut el, hogy észrevegye, a férfinak ennyi nem elég tőle.. Nem hajlandóak a változtatàsra, h 10 év után észbe kapjanak, h most valamivel fel kell dobni a kapcsolatot..Nagyon is tudom, h ez önbizalom meg egónövelésnek indult. De csak annak indult! Tudja, hogyan érzek! Na most egy házas férfi ha nem érez hasonlóképp, akkor megijedne ettől, lefarcolna attól tartva, h kitálalok. És, elmondta, hogy mit érez.. Felvállal odabent, nem érdekli senki és semmi. Tudom, h nem hagyná ott a párját! Nem is várnám el, viszont szerető sem leszek! Nehéz, mert mindig nekem kell a helyzet magaslatán állnom, amikor azt èrzem, most bele eshetek a "gödörbe" vak lóként ès akkor tartok távolságot. Muszáj. Nem tudom megtenni ezt a párjával, meg a gyerekével. Neki kell döntenie. És tudom nagyon jól, h mi lesz a vége. Nagyon köszönöm Nektek mégegyszer!
2021. júl. 25. 18:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!