Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyszeri félrelépés megbocsáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszeri félrelépés megbocsátottam, de azóta büdösnek és undorítónak érzem a barátomat. Mit tegyek, hogyan múlik el?

Figyelt kérdés
Elmentek a haverjaival bulizni, összekavarodott 1 éjszakára egy csajjal, én megtudtam. Megbocsátottam, de azóta szó szerint büdösnek érzem, nem viccelek, pedig előtte imádtam az illatát és undorítónak. Hogyan fog ez elmúlni? Olyan szinten kivagyok tőle, ha találkozunk utána nagyon sokáig suvickolom magam a zuhany alatt, arra még teljesen képtelen lennék, hogy lefeküdjek vele, vagy csók. Ez így nem maradhat, mit tegyek? Ha ír, vagy hív, akkor nem esik vele rosszul beszélgetni, de személyesen tényleg irtózom.
2021. júl. 28. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem fog elmúlni! Mondd meg neki, hogy ennyi volt, felesleges erőltetni.
2021. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem szimplán dobd ki, nem értem, miért kell egy ilyen csávóra pazarolnod az idődet.


Az érzéseid teljesen helyénvalóak, nem kell őket elfojtani, éld meg, rendezd el magadban és lépj tovább.

2021. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek annyi , ez eltört
2021. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, elmúlni nem fog. Kiábrándultál.
2021. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elmúlni. Ez tudat alatt működik sajnos. Megbocsátottál - a felszínen - de a lelked mélyén nem léptél túl ezen és megundorodtál tőle. Ennek az undornak a kivetülése az hogy megutáltad az illatát.
2021. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
De érdekes! Bocsi, hogy ilyen gusztustalan példát hozok fel, de ez olyan, hogy egyszer kihánytam a kedvenc kajámat és onnan kezdve megundorodtam tőle, mindig a hányásszagot is hozzáéreztem ilyen fantomszagként. Szerintem látszik az analógia, undort érzel az ember iránt és az agyad ezt átülteti az érzékszerveidre is. (Vagy az is lehet, hogy valami betegséget szedett össze a srác a nőtől és neked meg olyan a szaglásod mint egy kopóé.)
2021. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A megbocsátás és a kapcsolat folytatása nagyon nem ugyanaz. Te nem bocsátottál meg a barátodnak, csak folytattad a kapcsolatot. Pedig ilyenkor fordítva kellene. Őszintén megbocsátani, elengedni a sérelmeket, letenni a lelki terhedet. Ezzel együtt kiadni a másik útját. Nem érdemes olyan párral lenni, aki nem szeret, nem becsül meg.
2021. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem bocsátottál meg neki, csak névleg. Nem feltétlen vagy rossz emiatt, te próbáltál ezen túllépni, nem sikerült. El kell beszélgetned a pároddal erről, hogy bocsi, úgy gondoltam akkor, szemet tudok hunyni efelett, de egyszerűen nem vagyok rá képes, váljanak szét az útjaink.
2021. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Valahol olvastam, hogy egy párkapcsolati tanácsadó/terapeuta azt szokta megkérdezni a hozzá forduló pároktól első körben, hogy szeretik-e még egymás illatát. Ha nem, akkor reménytelen, meg se próbálja összehozni őket.

Én ezt tapasztaltam a házasságomban is. Miután megromlott, megundorodtam a férjem szagától. Pedig azelőtt imádtam. Ne erőltesd, nem lesz jobb.

2021. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
Az is benne van, hogy 40 fok van, és tényleg büdös, hacsak nem fürdik naponta 6-szor.
2021. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!