Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam és mégis megbocsátott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam és mégis megbocsátott?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok párom 25eves.

Megcsaltam. Majd kiderült...

Párom nem hisztizett se semmi


Csak megkért beszéljük meg a dolgot.normalisan.

Mit miért tettem ...és szeretem e őt egyáltalán

Atnyalaztuk a dolgot...és együtt maradtunk...nem akadt ki.....ennyire szeret ?O.o



2020. okt. 29. 02:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Vagy csak simán gazdag vagy.
2020. okt. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Hű, hát ez nem mindennapos Oo

Akk most minden oké?

2020. okt. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha valaki meg akar bocsátani megteszi, ha nem, akkor térden állva is hiába könyörögsz.
2020. okt. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes, amit írsz. Nálam pont az van, hogy ha szerelmes vagyok, akkor belehalok a megcsalásba, nem tudnám feldolgozni soha. Amikor ilyen higgadtan fogadtam, és még tudtuk beszélni, akkor egyértelműen már nem voltam szerelmes.
2020. okt. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem akartad, hogy megbocsásson?
2020. okt. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Becsüld meg! Te tulok!
2020. okt. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Lehet ő is megcsal azért nincs fennakadva, vagy keresi az utódod.
2020. okt. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Voltam ugyanilyen helyzetben. Nálunk mivel minden szempontból elsők voltunk egymásnak elég szoros kapocs volt köztünk. Érettebb fejjel valóban nem lármázik az ember. Probléma esetén nem felkapni kell a vizet. Attól tudd, hogy még eshet neki rosszul, és lehet a bizalma alább hagyott, amin dolgoznod kell. Az én párom nem tette és mindig tett egy lapáttal arra, hogy ez jár a fejemben, hogy ennyi miatt megtette. Nem tudom, hogy neked mi okod volt, de egy megcsalás 3 emberen múlik. Sosem 1 ember hibája. Valószínűleg ezt a barátnőd is tudja. Becsüld meg ezek után és adj meg neki mindent. Megcsalás pedig mégegy ne legyen mert azt már nem éli túl a kapcsolat. Még azt is őszintén te magad meséld el neki, ha rád mászott egy másik csaj és te ellökted magadtól.

De érdemes elgondolkoznod, hogyha ezt tetted, akkor szereted-e igazán, vagy csak ragaszkodsz hozzá szeretet nélkül.

Összességében nekem nem fura, hogy így reagált, én is ezt tettem annó, de ettől még ne gondold hogy minden rendben van. A bizalmat újra kell építeni.

2020. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha van eszed, ezt a csajt feleségül veszed. Már amennyiben tényleg tetszik neked, szereted őt.
2020. okt. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
Lehet nagysagrendekkel jobb vagy nala. Vagy kulsore vagy az adottsagaid jobbak. Ezert nem kockaztat.
2020. okt. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!