Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek viszonyuk van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek viszonyuk van?

Figyelt kérdés
Parom (nő) 16 éve dolgozik munkahelyén és feltűnően jó kapcsolatot ápol fönökével es elkezdtem gyanakodni. Mi nemrég óta vagyunk együtt. Kezdődött azzal ha együtt voltunk es hivta nem vette fel a fonokenek mondvan ugyis tudja mit akar. Miutan elkezdtem ezt furcsalni abba maradtak a hivasok. Aztan beleneztem a telefonjaba de torolte az smsket vele. Majd volt egy alkalom amikor el kellett mennie a munkahelyere es a fonoke hozta meg zaras utan es meg egy ket dolog. Szerinte teljesen alaptalan olyan mintha az apja lenne viszont engem nem hagy nyugodni a dolog.

2021. aug. 1. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
ez azért édeskevés még a gyanakodáshoz is.
2021. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Igen tuti hogy csal téged.
2021. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem, 16 év után rég párkapcsolatban lennének.
2021. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De neki ott a család es valoszinuleg bukna a vagyont
2021. aug. 1. 18:45
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Hat lehet en vagyok a hülye, de en ennyiből nem tudnam megmondani.


Honnan tudod hogy törölte az smseket ha törölte?


Szerintem egyszer váratlanul allits be a munkahelyre es vidd el ebedelni vagy haza, szóval lepd meg.

Aztan lehet látsz valami olyat, lehet hogy lesz egy tök jó napotok.


Figyeld a jeleket de azért ne is zúdítsd ra a féltekenyseget, mert ha megcsal, akkor még jobban takarni fogja, ha nem csal meg, akkor meg oda az egesz.

2021. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi kevés.
2021. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
en is ugyanezt irtam es le lettem pontozva. B.zikáim nem megy az ertelmezes?
2021. aug. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a gyanúhoz ennyi bőven elég...Főleg hogy nem veszi fel

a telefont a jelenlétedben,az elég sokatmondó...

Hát,én nyitva tartanám a szemem és fülem a helyedben.

2021. aug. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Mit jelent a kérdésben az egy-kettő dolog? Az előzmények alapján nem kellene gyanakodni. Hozzáteszem, én nem szoktam az SMS-et törölni, akár ki küldte.

Az, hogy hazavitte, lehet csak egy udvariassági gesztus volt a részéről, hiszen már régóta ott dolgozik.

Hívások esetében, nem tudom miért nem veszi fel. Én felvenném.

2021. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez rajtakapom bizonyíték. Keress meg privátban, adok tippet hogy tudod kideríteni, kérlek írd meg pontosan a körülményeket.
2021. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!