Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhagynátok a párotokat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat egy 20 évvel idősebb nőert?

Figyelt kérdés
Adott egy huszonéves férfi, akinek huszonéves felesége és 1 kisgyerekük van. Éppen tervezik a másodikat és nagyobb házat venni. Jól működik a kapcsolat, de a férfi mindig fantáziált idősebb nőkről, aztán megismert egyet ami csak szexnek indult de érzéseket is táplált egy idő után iránta. Dobjon el mindent a feleségével és hagyja el őt és gyermeküket, egy jóval idősebb nőért? Hosszú távon megéri? Vagy pár hónap és valószínű, hogy megbánná? Ti hogyan cselekednétek?
2021. aug. 5. 04:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Na, már tudom hogy készülnek az utcán kolduló hajléktalanok....

Koma, köss csomót a ...csödre, és örülj annak, ami van.

És imádkozz, az asszony még nem jött rá semmire.

2021. aug. 5. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Sokan örülnének hogy házuk, huszonéves feleségük és gyerekük van. Erre jössz te a fantáziákkal...


Fantázia-generáció... Előtte kellett volna ezt kiélned, ember.


Bocs, nyers voltam.

2021. aug. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez qrva gáz.
2021. aug. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas. Hagyd el a feleséged, sokkal jobbat érdemel.
2021. aug. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig fantáziált az idősebb nőkről,akkor miért kellett egy fiatal nővel kapcsolatba menni, gyereket vállalni ?

Ha menet közben jönne elő az a fétis, még talán megértem,de ha eleve adott, akkor nemcsak egy ember élete fog itt kisiklani...


Legjobban a gyereket sajnálom, remélem, hogy a másik gyermek csak tervezésben van, mert nem érné meg két csöppséget elszomorítani.

Egyébként pedig egyáltalán nem biztos, hogy egy ilyen korú nő, egy fiatallal tartósan, vagy komolyan gondolja.

Persze a szex az jó, fincsi, de azért vagyunk felelős emberek,felelős apák, családfők, hogy bírjunk a vágyainkkal.


Előbb, jóval előbb kellett volna gondolkodni, és akkor dönteni, amikor még nem dől össze több másik ember élete, lelkivilága.....

2021. aug. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyú valszeg 1-2 év de max 5 és szétmennél a szeretőddel. 15-20 év korkülőmbséget akkor is nehéz összeegyeztetni ha az embernek nincs a csomagjában: egy gyerek, egy bosszús feleség, meg a gyerektartás.
2021. aug. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

6os vagyok még annyi hogy.

A szeretőd akarja hogy őszek költőzzetek egyáltalán?

De úgy igazán tényleg AKARJA?

Vagy csak te akarnál így élni?

2021. aug. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
18%
Én csak egy 20 évvel fiatalabbért. 48F
2021. aug. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen, a szerető is akarja a közös életet.
2021. aug. 5. 07:57
 10/24 anonim ***** válasza:
61%

Ne hagyja el a gyerekét. Ilyet értelmes ember nem csinál. Én is egy olyan 'kapcsolatban' vagyok, ami csak azért van, mert zsarol a gyerekkel.


Jöjjön össze az idősebbel is, de miért kéne ezért elhagynia a családját? Nem tud a nő is odaköltözni a nagyobb házba?

2021. aug. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!