Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt érzem hogy szétszakadok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem hogy szétszakadok legbelül, hogyan tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés

Exemmel miután szakítottunk, pár év után újra találkoztunk.

Megtudtam hogy van barátnője, ezért úgy voltam vele hogy hagyom.

Erre ő elkezdett utánam futni, mert állítólag nem tud elfelejteni engem.

Aztán azt mondta szakított a lánnyal.

Barátként tartottuk a kapcsolatot, elmentünk ide-oda.

Elhitette velem, hogy megpróbálja túl tenni magát a régi sérelmeken, újra összejövünk, és ő csak velem szeretne családot.

Aztán pár napja bukott le, hogy még mindig együtt van a csajjal.

Egy világ omlott bennem össze, hogy képes volt kb 2 évig hazudni a pofámba, csak hogy maga mellett tartson.

Azóta nem vagyok hajlandó vele beszélni, és ki szeretném őt törölni az életemből teljesen.

Sosem éreztem magam ennyire elárulva...


Mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire ez az egész?

Kérlek segítsetek!


2021. aug. 8. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen csak az idő tud segíteni.
2021. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Monduk ha összeönnél egy normális férfival?
2021. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor eszedbe jut az emléke, feljön a gondolataidban azonnal állitsd le, és ne menj bele a gondolat érzelmekbe, tudatositsd, hogy jól van látlak, de ne menj bele érzelmileg, ne merülj el benne, mert ahányszor energia töltetet adsz a gondolatnak annál erősebb lesz.

Itt az akaratodat kell bevetni, hogy most te irányitasz, és nem a gondolat, és nem másik ember irányitja az életedet, hanem te ...

2021. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Menj randizni más pasikkal!
2021. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Barátok voltatok vagy több is volt, hogy írod 2 évig hazudott neked?

Ez ilyen. Fáj, de majd elmúlik. Gondolj bele abba hogy jobb hogy most derült ki. Mi lett volna ha becsúszik egy gyerek, vagy mondjuk szemben találod velük magad az utcán, vagy egyéb rosszabb dolgok. Az ilyen pasi egy könnycseppet sem érdemel.

2021. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha szétszakadsz tőle, keress kisebb farkú pasit:)
2021. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!