Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van erre példa, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre példa, hogy újra megjavuljon egy szétszakadni látszó kapcsolat?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt, egyszer elromlott a kapcsolat,3 hónapig külön voltunk, de a barátom rájött h nem bírja nélkülem, azóta eltelt egy év, és ő felment Pestre tanulni, és bár szeret nem tudjuk jól viselni a távkapcsolatot, és megint úgy néz ki szakítani akar. Lehetséges hogy megint rájön, hogy nem bírja nélkülem, hogy egy hosszabb idő után még rendbe jöhet egy kapcsolat újra? Akár hónapok, évek múltán is?
2010. nov. 20. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de nekem már tuti nem kéne ez a srác! majd megszokja, hogy mindig visszafogadod, semennyire sem fog tisztelni.
2010. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom,de annyira szeretem,kamasz korunk óta legjobb barátok vagyunk,és már lassan éve járunk is :(
2010. nov. 20. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát de Cica hidd el összekevered a szezont a fazonnal! Ok, szereted, de barátságból. és szerintem nála ugyanez a szitu, ezért nem jöttök ki valami túl jól, mint pár! Szerintem maradjatok ugyanúgy tök jó barátok, de ez így mindent elronthat! beszéljétek meg! Kérdezd ki a véleményét. Egy barátság is (de ezt úgyis tudod) hatalmas összetartás, szóval nem fogod elveszíteni! :) ne keseredj el! Inkább beszéljétek ezt meg, mert a végén tényleg sem a barátság, sem a párkapcsolat nem marad meg!
2010. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azért nem keverem :D Lassan három éve egy pár vagyunk,és az ami köztünk volt nem barátság.A tanulás mellett semmire nincs ideje,hét közben Pesten van,mikor hazaér minden idejét velem tölti,és zavarja hogy nem tud mást is csinálni közben..
2010. nov. 20. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!