Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehetséges ilyen helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ilyen helyzet, vagy ilyen rövid idő nem elég?

Figyelt kérdés

Hogy a baratom megcsal 15-20 perc alatt? Nagyon furcsa érzésem van, nem tudom ha igaz vagy képzelgés, hogy kimegy a garázshoz az autót javítani es onnan eltűnik 15-20 percre, szemközti tömbház közel van, lehet ott a szeretője.

Ez mennyire lehet igaz?



2021. aug. 18. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut nem.

Mocskos munkasruhaban van, az agyában a kocsi van, lehet kell vmi alkatresz stb.


A pasik egyszerre csak egy dologra tudnak figyelni. Ilyen, hogy munka meg 10 perc szunetes szex sztem nincs

2021. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm párja is eltűnögetett így a garázsból, egyszer utána ment és kiderült, hogy titokban dohányzik 😄


Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni!

2021. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a gondolatmenet beteges. Tégy előbb rendet magadban, egészséges lelki világú nő egy kiegyensúlyozott kapcsolatban nem gondol rögtön a megcsalásra.

A szitu meg, amit elképzelsz, egyenesen nevetséges.

Remélem, csak kamu kérdés.

2021. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem olyan embert, aki kora reggel megpattant otthonról fél órára, aztán oda-vissza megint jó negyven percet autózott vagy motorozott egy pu.. ciért, aki neki soha nem is volt ennél több. Túlóra vagy éjszakai műszak után is megreszkírozta azt a félórás mutatványt. Addig, amíg nem újított be anya mellé mást is, aztán bukta volt, mert hát ugye a féltékeny szerető bosszújától az Isten óvjon.. Természetesen otthon még ma is várja egy balek nó, tizenakárhány éve, hiszen neki aztán szerintem teljesen mindegy, kit kefél apa az irodából, amíg muszáj együtt lakni... Igaz történet alapján.


Egyébként ettől függetlenül a te agyad valóban beteg kicsit, Kérdező!...

2021. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Ez nagyonnagyon beteges! Kezeltesd magad!
2021. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!