Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, akik rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik rendszeresen csaljátok barátnőtöket/feleségeteket, úgy, hogy sosem derült ki, mesélnétek nekem róla?

Figyelt kérdés

Érdekel milyen érzés csalni hosszútávon úgy, hogy a másik mit sem sejt. Én nem tennék ilyet, de kíváncsi vagyok azokra akik ezt megteszik szemrebbenés nélkül.


Nyugodtan sztorizhattok, exekről is, egy, vagy több szerető volt, egyéjszakás...


27/F



2021. aug. 31. 15:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
Én mondom nagyon egyszerű. Másfél éve csinálom, két telefonom van, szeretőve kizárólag viberen kommunikálok, ami a főtelefonomon nincs rajta, így abba nyugodtan bármikor bele lehet nézni. A munkám olyan jellegű hogy bármikor bennevan hogy tovább benn ke lennem szóval ez is egyszerű, közösségi oldalam pedig nincs. Ja és olyan szeretőt kell választani aki semmilyen formában nem köthető hozzád, szóval nem munkatárs, vagy közei ismerős.
2021. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

Nő vagyok. Viszont halálosan szerelmes voltam,azért nem vettem észre.

Utólag minden jel arra utalt,de akkor nem és nem kapcsoltam.

Ki mint él, úgy ítél alapon nem akartam tudomást venni róla.

2021. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#3,10 el kaptatok a lényeget!
2021. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

NINCS olyan, hogy nem derül ki, ha ez egy tartós dolog, és nem egyszeri alkalom.

Olyan viszont van, nem is kevés, hogy észrevette, sőt lehet, hogy szinte mindent tud, de nem szól, ennek több oka is lehet, írtak már erről fentebb.

2021. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarja észrevenni. Az én feleségem is tudott róla, szándékosan meg a szemét is becsukta volna, csak ne lássa a jeleket. Aztán amikor mondtam, hogy adjuk be a választ mert ennek értelme nincs, elmondta, hogy tudta...
2021. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
27%
A nő is ezt csinálja és pont.Ha mindenki boldog akkor nincs gond.
2021. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
42%
Nézd én 37 éve házas vagyok de soha nem hagyok ki egy alkalmat sem. Lehet okosan csinálni ha két részre osztod a dolgokat. Otthon férjként viselkedem de ha kilépek az utcára ott már a másik énem jön felszinre. Szándékosan nem keresem az alkalmat de ha adódik a szituáció nem hátrálok meg. Lehet sok embernek ez nemtetszését váltja ki de én a kérdésedre válaszoltam.
2021. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
31 éves nő vagyok,tudom,hogy megcsal a párom.Nem érdekel.Ha akarnám,én is megtehetném,csak nekem erre nincs időm,se energiàm,se kedvem.
2021. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!