Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Voltatok már szeretők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szeretők a tudtotokon kívül? Ha igen, hogy derült ki?

Figyelt kérdés

Egy rövid, kb fél éves kapcsolatban estem bele ebbe a szituációba. Alakulgatott szépen, míg nem egyszer az ő baráti társaságából felkeresett valaki. Nem személyesen. Levele elég barátságtalan hangnemet ütött meg, ami arról szólt, hogy jó lenne, ha már leszállnék Bencéről, hisz menyasszonya van. Szilvi már tud rólam, nagyon el van keseredve. Ne tegyem tönkre a kapcsolatukat.

Kissé sokkolt ez az iromány. Nem mondom, hogy nem voltak kételyeim, de ezeket mindig kérdés nélkül feloszlatta. Profi volt, még az anyjának is bemutatott.

Nos ennek a közös ismerősnek azért kifejtettem, hogy jó volna, ha nem hordana el minden szarnak, hisz én nem is tudtam a dologról. Másfelől feltettem neki a kérdést, hogy az ő kapcsolatukon ilyen felállással már mit lehet tönkre tenni? Ebben végtére is egyet értettünk.

Természetesen Bencét is falhoz állítottam. Végeredményben nem tagadta, csak azt hajtogatta, ő tényleg szeretett.

Szerencsétlen nő meg együtt van még vele mindig.


Íme hát röviden és tömören ez az én történetem. Szerintem nem vagyok egyedi eset.



2021. aug. 20. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Pont ezért vagyok én nyitott kapcsolatban. Most éppen tud is egymásról a két nő és így is elvagyok velük.
2021. aug. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Nabumm. Sokan vagytok még hasonló szituban :)
2021. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt itt egy hasonló válasz egy kérdésnél, szegény lány nem tudta, hogy a pasijának van kapcsolata, egyszer azonban úgy hozta a sors, hogy a facebookjáról tudta meg, hogy következő nap házasodik.


Az a pasi is profin elhitette vele, hogy nincs senkije.

2021. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

voltam


azt kamuzta, szakítófélben vannak, de kiderült, h. időközben jegyesek lettek.

mindent elmondtam a másiknak, persze én voltam a rossz, míg a társát védte, összeházasodtak, és kb. másfél évvel később elváltak...

2021. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a másik oldalon voltam. A feleségemnek volt szeretője mellettem akiről nem tudtam egészen addig amíg a párom terhes nem lett...csak nem tőlem.
2021. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Németországban laktam egy évet meló miatt. Ott egy katonával megismerkedtem egy közös ismerős lévén. Utólag tudtam meg, hogy házas.
2021. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek volt olyan sztorija, hogy főiskola alatt 2 évig járt egy sráccal, komoly kapcsolat.Srác kollégista volt, 300 km- ről, keleti országrészről.20 évvel ezelőtti történet kb.Utolsó év végén, diploma osztó előtt tudta meg, hogy nősül.Már nem akart elvileg, de nem merte lemondani családi nyomásra.A nászútról már felhívta a barátnőmet, hogy őt szereti, látni akarja.Petsze nem.Sok- sok év után újra megkereste már 2 gyerek után,hogy elválik, ha Ő vele lenne.Persze nem lettek.
2021. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Huh. Ezek mindegyike már-már filmes sztori.


Kedves 5. válaszoló! Szó se róla, kemény menet lehetett. Mióta csalt?

2021. aug. 21. 00:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 5-ös az tényleg odab@$$$
2021. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy egyéjszakásom egy foglalt lánnyal, több éves kapcsolatban volt.
2021. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!