Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kisbaba megoldja a hűtlenségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisbaba megoldja a hűtlenségi problémákat? Vagy számíthatok arra, hogy egyedülálló anyuka leszek?

Figyelt kérdés
A férjem tagad az egyértelmű bizonyítékok ellenére, és azt vágta a fejemhez, illetve a nővel folytatott levelezésben is azt olvastam, hogy a gyerekkel bebiztosított, hogy úgysem válok
2021. szept. 11. 12:42
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy ennyire hulye, vagy troll. Tokmindegy, kar etetni.
2021. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll. Csak az tudja milyen nehéz eset ez, aki benne volt, hogy gyermeket vársz olyantól, akit szeretsz, akivel elképzelted az életed és kiderül, hogy ő folyamatosan megcsal. Ennyire baj, hogy abban akarok hinni, hogy a babánk miatt megváltozik miattunk és nem lesz több nő?!
2021. szept. 14. 13:30
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
Hiába hiszel benne, nem fog megváltozni. És itt egy jó páran leírták neked, csak egyszerűen nem vagy képes tudomásul venni 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%
A hit ide keves lesz. Varazslat kene, de azt utoljara mesefilmben lattam, hogy mukodik. Te valami olyan fensobbseges erkolcsi megvaltast vizionalsz, ami soha nem is volt a parodban. Az ilyen a gyereket is le fogja szarni, nemcsak teged. Orulhetsz, ha egyaltalan gyerektartast kapsz majd.
2021. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem miért tartjátok ennyire elképzelhetetlennek, hogy miattunk megváltozik. De ezek szerint úgy gondoljátok válás lesz a vége
2021. szept. 14. 17:02
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
Mert rajtad kívül mindenki tisztában van ezzel 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
Miért lennétek? Csak ennyit tudtok a akpcsolatunkról
2021. szept. 14. 17:07
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a kapcsolatotokrol semmit nem tudunk. Arrol tudunk, hogy az embereknek ertekrendjuk van. A silany embereknek silany ertekrendjuk. Es ez nem valtozik meg, ugyanolyan silany ember marad a ferjed, amilyen volt egesz eleteben. Mashogy nem is tudna elni, mert az nem o lenne. Jo lenne, ha a csodavaras helyett elkezdenel 2 labbal a foldon elni. Az emberek szemetek, gonoszak, kihasznalnak, ha megtehetik. Azokat kell megkeresned az eletben, akik nem ilyenek. KEves ilyen van, a parod pedig a masik csoportba tartozik. Ha meg jo kis fuggoseget is kiepitett, amin keresztul uralhat, akkor ne felj, hasznalni is fogja.
2021. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
55%

Szret de megcsal. Én is ilyen vagyok. Nem azért csalok mert probléma van, vagy nem szeretném a másikat.


Miért állnánk le ha a másik terhes, vagy van gyerekünk? Mi a különbség ez és aközt, ha nincs gyerek? Semmi. Az ember ugyanaz. A kapcsolatban akkor is két ember van.

2021. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nincs olyan, hogy valaki csak úgy más(ok) miatt megváltozik. Ez egy tündér mese, amit a naiv kislányok elképzelnek. Az élet viszont nem a mesék alapján zajlik. Ideje lenne végre felnőni.

Nézz szembe azzal, hogy a férjed nem monogám típus. Azért is csal, mert hosszútávon nem elég neki egy nő, azaz te. Szereti a változatosságot, izgató neki, mindig is az volt(hiába etetett téged anno mással). Erről 56 gyerek kedvéért sem fog lemondani. Neked egy tested marad mindig, másik meg 50 fajta nem lesz soha.

Te egy fix pont vagy számára, azért vett el. Ettől viszont nem fog lemondani más nőkről. Neki így teljes az élete. Van valaki, akihez hazamegy(te), de elszórakozgat másokkal is, mert igénye van rá. A csaló pasik így működnek. A családjukat szerethetik, de a saját élvezetükről senki kedvéért nem fognak lemondani.

Kár, hogy nem ismerted meg rendesen azt, akihez hozzámentél. Csak a szavait ittad, a tetteit nem akartad felfogni. Ez az eredmény. A férjed akkor fog leállni, ha impotens lesz(bár nyalni akkor is tud), vagy valaki kiheréli.

Válás meg két esetben lesz ebből:

-ha összeszeded a maradék önbecsülésedet és kihajítod

-ő lesz végre valóban szerelmes valakibe, és lelép hozzá(egyébként idővel azt is csalná). Ezt mondjuk esélytelennek tartom, mert az ilyen típusú emberek nem képesek erre az érzésre, csak kb. 2 percre.

Érted már végre?

2021. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!