Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szólnál, ha a szexpartnere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a szexpartnered azt kérdezné, hogy lenne-e esélyed nála ha egyedülálló lenne?

Figyelt kérdés
Megszakítanád vele a kapcsolatot? Ebből levonnád azt a következtetést, hogy többet erez irántad?
2019. aug. 12. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A vaknak is leesne, hogy az illető többet akar. Attól függ, hogy nekem mennyire jönne be.
2019. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Valamilyen diplomatikus kitérő válasszal egyértelművé tenném, hogy nem.
2019. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ mit éreznék Iránta.

Ha ez megfordul egy szexpartner fejében biztos,hogy többet szeretne a szexkapcsolattól.

2019. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Mivel én már régóta szerelmes vagyok belé, örülnék a kérdésnek, eszembe sem jutna megszakítani a kapcsolatot.
2019. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Én megkérdeztem, és mint ahogy írja a 2#-es válaszoló, úgy kaptam meg a választ rá. Onnantól kezdve már méginkább nem beszéltünk egymással.


Én szerettem volna többet, de ő nem igazán tudta, hogy mit szeretne, éppen ezért inkább a csak szexkapcsolatot választotta.


Persze, ez is egy jó tanulság volt. Így már jobban tudtam mit kell tennem, mivel már tudtam hogy mit szeretne vagy mit nem szeretne.


Azért, hogy tudd merre tovább, érdemes rákérdezni!

2019. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!