Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy szexkapcsolatban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatban hogy lehet burkoltan rákérdezni, hogy ha egyedülálló lennék akkor esetleg lehetne-e köztünk szexnél több is?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 18:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
gy, ahogy írtad. Ha úgy találkozunk, hogy nincs senkink, járnál velem? :)
2019. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy, gondolom te vagy a nő, a pasik menekülnek az ilyen téma elől. Nem azért vagy szexkapcsolatban mert foglalt vagy, hidd el, hanem mert a másik fél így akarja.
2019. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Biztos beléd szeretne a hűségedért.

..

lol

2019. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hűséges voltam mindig is, a jelenlegi kapcsolatomban megvan rá az ok,és ezt ő is tudja mert ismer minket.
2019. aug. 10. 18:57
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha megvan rá az okom (indítékom), hogy a hallójárataid kitisztítsam egy csákánnyal, attól még gyilkos leszek nem?

33/f

2019. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

#5. A rumot leigyam róla?

33/f

2019. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

#7 Igyad. De erotikusan szürcsöld ám.


:D

2019. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

"Figyelj már Katikám, ha lenne gerincem és nem félreb*asznék a barátnőm mellett, hanem végre szakítanék vele, hadd talaljon egy normális férfit, nem lenne kedved összejönni velem, hogy aztán ugyanezt veled is eljátszhassam? :)"


Valahogy így.... Szánalmas, hogy valaki azt hiszi van az ég világon bármi elfogadható magyarázat a megcsalásra és még meg is magyarázza, hogy de hát neki "oka" volt rá. Hát ez kész komolyan.:D

Felvilágosítalak: NINCS e földön semmilyen elfogadható indok/ők a félrekefélésre!! Semmi! Ha valami nem megy, nem működik, akkor meg kell próbálni leülni és megoldani, azonban ha ez sem hoz eredményt, akkor szakítani/válni kell és utána lehet kurogatni. De nehogy már az legyen a normalis, hogy megyek egyből azt gerincre vágok egy ócska r*ibit... D Pofám leszakad.

2019. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kölcsönös és nem én kezdtem.
2019. aug. 10. 19:26
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért úgy emlékeztem, hogy a kérdező a férfi és ennek tudatában írtam a válaszomat, de ugyanezt gondolom akkor is, ha nő a kérdező!!
2019. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!