Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudtam, hogy van barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtam, hogy van barátnője, mégis lefeküdtem vele. Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Egy sráccal már egy bizonyos ideje beszélgettünk. Tudtam, hogy van barátnője, tele van velük az internet. Alap furának találtam, hogy annyi ismeretség után egyszercsak rám írt és elkezdtünk dumálni. A barátnőjével egyszer már találkoztam, kedves lány, ezért is emészt a dolog. Úgy alakult egy pár napja, hogy társasággal lerészegedtünk és a végén ketten maradtunk. Mesélte nekem, hogy milyen rossz a kapcsolata és hogy ezt mindketten érzik, valamint azt is mondta, hogy a lánnyal most éppen szünetet tartanak, akar igaz akár nem. Nekem tetszik a srác, egy éve nem szexeltem és be is voltam rúgva, ezért lefeküdtem vele, ő kezdeményezett. Mardos a bűntudat és egy közös barátunknak elmondtam aki most mérges rám, szerintem jogtalanul. Nektek mi a véleményetek?

2021. szept. 12. 23:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%

1. Te nem tartozol senkinek magyarázattal, főleg nem a csajnak

2. Te is tudtad ez a szünet duma, csak kammmm, imponált a dolog és kívántad. Ennyi, nem vagy hibás, más is ezt tette volna. Legjobban azok, akik most savaznak téged!

3. Milyen gáz már; szünetet tartunk -> ezért meg kell fektetni minden csajt. Ugye nem hitted el?!

2021. szept. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

#11

Én nem savaztam, de elítélem az ilyesmit, és pont ezért soha nem tennék még hasonlót sem.

2021. szept. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
Kamu szöveggel beetetett és mivel belőled hiányzik az empátia, lefeküdtél vele. Zsák a foltját, ahogy mondani szokták. Ilyenkor mindig gondolj arra, neked hogy esne, ha a barátod lett volna és más lánnyal csinálja ugyanezt. Van hová fejlődnöm, rossz ember vagy, legalábbis téged nem érdekel már boldogsága, bárkin képes vagy átgázolni.
2021. szept. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%
ő k**úrt félre nem te
2021. szept. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Apácának már ne menj.
2021. szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
nem a legszebb dolog, de ez van. itt alapvetoen nem te vagy a ‘rossz ember’ a tortenetben, hanem a srac. mondjuk neki ez nyilvan meg sem fordul a fejeben es total nyugodt lelekkel elvan. ne emeszd magad ezen, azt meg vegkepp nem ertem, az a bizonyos kozos barat miert rad merges, miert nem a sracra.
2021. szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

Hát figyelj nem a legszebb dolog, mivel tudtad hogy barátnője van, bármi is a szitu, mert a szünetet altalában a 2 fél nem ugyanúgy értelmezi. Az egyik ilyenkor általában felre akar dugni. Megvolt.


De az az igazság hogy emberek vagyunk, hibázunk. El lehet játszani a szent fazekat de biztos vagyok benne hogy mindenki csinált olyat az élete során amire nem büszke. Ha nem pont ezt akkor mást.

Emberek vagyunk, sokszor hibázunk és sokszor szembe megyünk önmagunkkal is.


Nekem a megcsalással nagyon rossz emlékeim vannak, gyerekkoromban kiderült hogy apámnak viszonya volt és ez elégge kihatott a családra (nem fejteném ki bővebben). Van egy férfi aki nagyon sokat jelent nekem de foglalt. És bármennyire is ítélem el a megcsalást, ha olyan helyzetbe kerülnénk, nem hiszem hogy azt mondanám neki hogy nem. Legalábbis kevés esélyt látok rá. Pedig tényleg sose akarnék szándékosan bárkinek is ártani.

De egy 'olyan' szituációban ag ember nem erre gondol.


Szóval nem szép, de nincs új a nap alatt. Ezt ketten csináltátok.

2021. szept. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%
Sztem kva gáz. Hiányoznak az elveid, hiába írsz ide több körítést, mint egy 2 személyes tálhoz jár. Azok nem mentenek fel. Ezért érzel bűntudatot. Aki haragszik rád, annak meg vannak elvei. Vannak határvonalak amiket nem lépünk át. Aki igen.. Nos, fölösleges kifogások.
2021. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
24%

A sok erkölcs csősz, hagyjuk már. Mi köze neki a másik nőhöz? Semmi. Ezt rendezzék ők.

Jól esett? Jól tetted!

2021. szept. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 gyurlaci ***** válasza:
74%
Rossz ember vagy? Persze anno én is az voltam. Hagyjuk már ezt a melodrámát. Vissza fogod kapni. Én is visszakaptam rva szar volt. Tudod a kibaszósdi társasjáték. Aki meg azt írja hogy jól tetted, az még nem tudja hogy egyszer ő is derékba fogja kapni a faxt.:-))
2021. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!