Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érzelmi megcsalás után hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi megcsalás után hogy lehet visszaépíteni a bizalmat?

Figyelt kérdés
6 hónapja jöttem rá, hogy a párom picit jobban összemelegedett egy kolléganőjével. Fizikailag nem történt semmi köztük, inkább érzelmileg. Körülbelül 2-3 hétig tartott ez az ismerkedés, flörtölgetés, mikor én gyanút fogtam (női megérzés) és titokban belenéztem a telefonjába. Tudom, hogy ilyet nem illik és minden egyéb, kérlek ne ragadjunk le itt. Láttam, hogy folyton beszélgetnek messengeren is, gyakran éjszakába nyúlóan. Kérdőre vontam, azt mondta hogy nagyon bánja, érezte hogy ezt nem kellett volna, stb. Néhány napot külön töltöttünk ezután, majd volt egy nagy beszélgetésünk. Együtt maradtunk, és kb 1 hónapig azt éreztem rajta hogy nagyon odafigyel rám, de azóta ez kezd alább hagyni. A nő már teljesen kikerült a képből, nem dolgoznak már együtt. Most valamiért kezd visszajönni ez a női megérzésem, hogy mi van ha megint alakul valami. Mit lehet ezzel kezdeni? Hogy lehet visszaépíteni egy ilyen után a bizalmat? Sajnos azt látom rajta, hogy annyitól várja a megoldást hogy majd idővel jobb lesz.

2021. szept. 17. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre a válasz a saját önismeretedben rejtőzik, ugyanis mindannyian máshogy dolgozzuk fel. Én nem tudok egy bizalomvesztést maradéktalanul feldolgozni, nálam csak egyetlen esély van, ha egyszer elveszik a bizalom utána már fejre is állhat a másik, soha nem fog már visszaállni. Neked kell magadat ismerned, ha pedig még nem volt ilyen tapasztalatod akkor ez most egy hatalmas tanulási folyamat lesz számodra. Viszont egyedül akkor se fog menni, ha nagyon akarod, neki kéne most odatennie magát, ha erre se képes, akkor gondolkodj el alaposan ezen a kapcsolaton.
2021. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül tényleg nem tudod ezt megoldani. Ha vele nem csalt meg, majd elkezdi ezt mással.
2021. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb.sehogy.
2021. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért tennél ilyet?
2021. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nincs bizalom. Azt játszotta el.
2021. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Miről irogatotak? Nem mindegy.


Ha csak lelkiztek, az szerintem még megbocsátható, bár az is kérdéseket vet fel.


Ha szexchat is volt, idő kérdése és lesz több is.

2021. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Az érzelmi megcsalás is pont olyan rossz,mint a fizikai..

Szóval nem lesz könnyű ez se.

De idővel sikerülni fog..Igen az idő az egyetlen,mert egyrészt

bebizonyíthatja a párod hogy valóban csak te vagy neki, és

szeret, másrészt meg kopik a fájdalom...A bizalom fog legkésőbb visszaállni.Négy év után sem bízok meg benne maximálisan többé.

2021. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hallgass a megérzéseidre, nem bízol benne neki kellene olyan jeleket adni ami miatt bízhatsz benne. Sajnállak, nem lehet könnyű ez
2021. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szia, ez velem is megtortent és több mint fél év után sem tudom elfelejteni .
2021. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: és veletek mi történt? megbocsátottál a férjednek? hogy alakult azóta?
2021. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!