Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nôs férfiak, akinek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nôs férfiak, akinek nagyon megtetszett egy másik nô…?

Figyelt kérdés

Akinek a házassága a legfontosabb, és sosem csalná meg a feleségét, de mégis találkozik egy vonzó nôvel, olyankor minden esetben vívódik belül a férfi, és sokat gondol a lányra vagy simán ignorálni tudja magában is?


Volt olyan, hogy nem tudtad kiverni a fejedbôl, és hosszú idô után mégis összemelegedtetek? Ilyen esetben a nô folyamatosan küldött feléd jeleket?


Köszi mindenkinek, aki válaszol! Sztorik is jöhetnek! Nôi oldal is érdekel, akik így lettetek szeretôk, hogy kezdetben elutasítottak, aztán mégis csak közeledtek felétek..



2021. szept. 22. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Régi story, sajnos saját.

Megcsalt a pasim egy "bnőmmel", szétmentünk. Elmentem egy buliba kihívóan felöltözve, persze belül megtörve.

Az első pasi, aki közeledett hozzám (mondjuk az is nagy szám volt már mert félnek megszólítani) megkerdeztem miért vagyok itt nem szokott látni mondtam hogy szingli lettem gondoltam bulizok.

Beszélgettünk, a végén kiderült, hogy nős én meg majdnem h@nytam. Leléptem azonnal. Gusztust@lan egy dolog!

2021. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Te a várakozó nő vagy vagy a gyötrődő férj?
2021. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem bírtam kiverni a fejemből. Meg kellett k....m.
2021. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Megtetszett, összejöttünk, azóta a szeretőm. Röviden ennyi. F
2021. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!