Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyetemi szakkollégiumunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemi szakkollégiumunk karácsonyi bulit tart, amelynek a főszervezője a volt barátnőm. Nekem már azonban megtetszett egy másik lány, ugyancsak innen. Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés
2018. dec. 11. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ne smacizz az új lánnyal a bulin, de azért lógj vele. Aztán pedig hívd el randira.
2018. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy három éve szakítottam a volt barátnőmmel, neki azóta volt egy kapcsolata, ami közben véget ért. Most meg nekem tetszett meg az évfolyamtársa, akivel jóban vannak, és ő is tagja a szakkollégiumnak. Eddig nem mertem közeledni hozzá, de egyik nap beszélgetni kezdtünk, köztes, átéagos dolgokról. Egyszer csak megjelent a volt barátnőm, pár szót váltottam vele (ikyebkor furcsán mindig halkká, szinte susogóvá válik a hangja, ha velem beszél, mással nem), és azon vettem észre magamat, hogy most is nagyon könnyen eltudna csábítani, holott tetszik ez a másik lány. Nem tudom, mi lenne a helyes döntés, hogy elmenjek-e a buliba, amit paradox módon minden tag számára a volt barátnőm szervez, vagy maradjak inkább itthon. Mindkét lány szingli, de a volt barátnőmmel haraggal váltunk el annak idején, mert ő lelépett egy másik pasival... A kiszemelt lány mondta, hogy eljön a buliba, én pedig felakarnám szedni, de úgy érzem, a volt barátnőmmel szemben nem helyes, mert jóban vannak, igaz, ő sem volt rám tekintettel annak idején. Viszont a kiszemelt lány, rendes, és jóravaló nőnek tűnik, és nem akarom, hogy azt gondolja, így akarok bosszút állni a múltért. De tény, hogy mindkettőhöz vonzódom. Furcsa dolog, ilyenben eddig nem volt részem, és csak egyiket lehet választani... És kb. 2 napom van, hogy döntsek, mert akkor lesz az összejövetel. A kiszemelt lány művész, és én már vettem egy jegyet is a kiállítására...
2018. dec. 11. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj el a buliba és szedd fel máshol a másik lányt.
2018. dec. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de te bolond vagy.

3 év...3 év alatt egy gyerek az újszülött eszik-alszik státuszból eljut odáig, hogy összefüggően beszél, jár és egyszerűbb összefüggéseket felismer, te pedig ennyi idő után is a volt barátnődön rugózol??


Ki a francot érdekel, hogy ő szervezi a bulit? Meg susogó hang, peeeersze...belemagyarázás mestere! :D


Hagyd békén a másik nőt, mindenki olyan embert érdemel, akinek a szíve nem foglalt. Ha egyedül nem sikerült ennyi idő alatt túllépni egy volt kapcsolaton, akkor nem fer mást ugródeszkának használni. Inkább egy szakemberhez menj először, ha már találkozgatni akarsz valakivel...

2018. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SasAce válasza:
Menj el a buliba,döngesd meg az exedet,majd az új csajt is.Vagy fordított sorrendben😎
2018. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!