Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtetszett egy másik férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy másik férfi és a barátom megtudta, mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a barátommal, együtt is élünk. Kb fél évvel ezelőtt nagyon elhanyagolt engem, csúnyán viselkedett velem, kb egy cseléd voltam itthon. Aztán az egyik férfi kollégám megtetszett nekem, mindig kedves volt hozzám, meg úgy éreztem vonzódik hozzám, ami nagyon jó érzés volt nekem, de volt barátnője. Én nem akartam kettőjük közé állni. Hogy könnyítsek a lelkemen, ezeket a dolgokat mindig kiírtam magamból, de utána ki is dobtam.

Ő most dolgozni van, de nagyon összevesztünk. Aztán egyszercsak előbukott belőle, hogy adjak már erre magyarázatot... és kikukázta az egyik ilyen papírfecnit, amit lefotózott és elküldte nekem. És most meg van róla győződve, hogy én megcsaltam. Mondtam neki, hogy ha hazajön, akkor személyesen majd elmondok mindent.

De nagyon rosszul érzem magam, attól félek szakítani fog... Mit tegyek?


2018. júl. 16. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem inkább hagyd, hogy kitombolja magát, mert ebből te jól nem jösz ki, mivel a saját kezeddel írtad. Az őszinteség talán mentheti a dolgokat, de a magad mosása csak ront a helyzeten.
2018. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Elmondod őszintén a sztorit. A többit ráhagyod. Ne mentegesd magad, ne védekezz, akkor sem ha fejedhez vág dolgokat. Hagyd, hadd eméssze meg, és dolgozza fel a dolgokat. És döntse el mit akar kezdeni ezzel a helyzettel.

Ha szakít, akkor ennyit ért neki a kapcsolat (és kár kapálózni, meg a talpa alá csúszni, mert ahol neked nincs becsületed, ott boldogságod sem lesz soha, még akkor sem ha "párod"dal lehetsz).

Ha azt mondja, hogy akkor most tegyétek rendbe a dolgokat akkor meg örülj, mert végre elkezditek javítani a megsavanyodott kapcsolatotokat.

2018. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom. Ha ilsen szinten megtetszett más, akkor már ez nem egy kiegyensúlyozott kapcsolat.

Rosszul bánt veled, és te elhagytad volna, ha a srácnak nincs barátnője.

Most jól bánik veled, változott?

Nekem úgy tűnik, már átléptél egy érzelmi határt a másik fiú irányába. Ez már nem szerelem részedről, érzelmileg már máshoz húzol.

Ha pedig helyre szeretnétek hozni, akkor mindkettőtöknek változtatni kell. Neki, hogy ne hanyagoljon el, te pedig ne flörtölj más férfival.

Habár szerintem előbb-utóbb szakítani fogtok, mert a párod jól gondolja, tényleg megcsaltad, csak nem testileg, hanem lelkileg/érzelmileg. Persze ez nem csak a te hibád, hanem az övé (sőt, leginkább az övéből.)

2018. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Jane lendült, nyúlt az indaért, de nem érte el így most kénytelen visszalendülni oda ahonnan elindult. Szomorú. :(
2018. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha az en parom irt volna ilyen cetlit, tuti elhagytam volna. Ha viszont ilyen oszinten elmondana, amit te ide leirtal, valoszinubb, hogy inkabb magamba szallnek, es probalnam helyrehozni az elrontott dolgokat.
2018. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképp legyél vele őszinte. Mond el neki hogy amikor ezt írtad akkor úgy érezted, hogy eltávolodtatok egymástól. Ne mentegesd magad. Ahogy előttem is írták. Viszont neked meg azon kéne elgondolkozni, hogy vajon miért tetszett meg ennyire valaki más.
2018. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi volt azon a cetlin, amit meglatott?
2018. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Miért vagy még vele? Mi az, hogy kikukázta a cetlit? Ennyire féltékeny és kontrolláló?
2018. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Feltekeny es kontrollaló , gondolom üt is .

Ez az új fellángolás a részedröl egy menekvés. Lehet az új pasi nem is tud róla , söt , az is lehet hogy hiaba kedves, nem akar töled semmit mert a baratnöjet szereti

Mostantól meg nehezebb dolgod lesz. Egy olyan embernek tunik , aki keresi a kakan a göcsöt , nem boldogga akar tenni , hanem kontrollalni , felhanytorgatni

Az eleted mellette bizonyitas lesz , es sose lesz elegedett

2018. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd az én tapasztalatom az, hogy ezek után még ha a törődés és a szeretet meg is van a pasid irányába szelemml már nem.fogod szeretni. De lehet ez csak az eb szemszogem. Szerintem ez nem.mukodhet hosszu tavon es ha ezen tul is leptek nem lesz msr ugyan olyan
2018. júl. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!