Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párkapcsolatban/házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban/házasságban elő nők! Fel mernétek vállalni, hogy egyszer elkövetnétek egy megcsalást, az izgalom kedveéért?

Figyelt kérdés

Mondjuk vele egy éjszaka:


[link]


2021. szept. 22. 17:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Túledzett a srác..


De szoval altalaban en nagyon Jó pasikkal JÁROK. Szoval megforsitom neked a kerdest:


Megtudnal csalni egy olyan srácot az izgalom kedvéért aki olyan mint a belinkelten es szerelmes beléd...?


Csak mert en kvazi altalaban igy vagyok..

2021. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
*Szóval eleve azzal járok aki nekem FÉRFI. Nem olyannal aki mellett hiányzik egy férfi.
2021. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Tetszik maganak, de nem vele dugnek felre.
2021. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Fúj, dehogy. Jót rosszabbal? Micsoda butaság ez?
2021. szept. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez egy c..
2021. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pattintott Rikárdóval egy éjszaka, valaki? :D
2021. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szép pasi, de nekem nem esetem. De még az esetemmel sem csalnám meg a páromat. Nem azért vagyunk együtt, mert úgy gondolom nincs nála helyesebb... stb. Azért vagyok vele, mert szeretem, jó csapatot alkotunk, mindent meg tudunk beszélni, még a nézeteltéréseket is. Ezt egy szépfiú, akármilyen mutatós is, nem tudja semmissé tenni. Tiniként sem voltam az a típus, akit így el lehetett csábítani, felnőttként meg aztán pláne nem. És ez nem arról szól, hogy fel merném-e vállalni. Egyszerűen nem indít be egy pasi se azzal, hogy jól néz ki. Megnézem, elismerem, aztán lapozok.
2021. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem ilyen rajjal lépnék félre, de igen, felvállalnám. Nem szoktam egy egész életet hazugságra felhúzni, mert minél tovább halmozom, annál több energia, ennyit meg nem ér nekem egy kihűlt kapcsolat (mert ha nem lenne az, nem lépnék félre semmi pénzért, egyszerűen képtelen vagyok rá, lehet, hogy ebben az esetben is az lennék, nekem a kalandról a túrázás jut eszembe, nem ez a hányás).


Egyébként nem hiszem, hogy a megcsalást vállalnám be, hanem inkább szakítanék arra hivatkozva, hogy megcsaltam. Ha valaki kihozza belőlem ezt az énem, az egyúttal arra is rádöbbent, hogy a rossz helyen vagyok a rossz emberrel. És ez egy olyan jel, amit nem tudnék nem komolyan venni.

2021. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Megtettem már ezerszer, de ez a fickó nem kéne.
2021. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A képen amúgy Cristiano Ronaldo van.
2021. szept. 22. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!