Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ha az alábbi két férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha az alábbi két férfi közül kéne választanotok, melyikkel maradnátok inkább párkapcsolatan?

Figyelt kérdés
Tudom, ideális esetben a partnerrel minden klappol, de tudjuk, hogy valóságban sajnos ez nem mindig van így...

2020. jún. 7. 13:25
A kérdező szavazást indított:
Rendes, tiszteletreméltó férfi, de nem vagy igazán szerelmes belé. De az ágyban kiváló, a szex szenvedélyes, izgalmas, rendkívüli.
Egy férfi, aki iránt valódi szerelmet, egyedi érzelmi elköteleződést érzel, de a szex nem kielégítő, és az idő múlásával sem javul ez a dolog.
41 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Szexelni bárkivel lehet jókat, de nem mindenkibe szerelmes az ember. Ha kiéltem magam nem zavarna, ha nem olyan fergeteges a szex, mert már korábban ez megvolt.
2020. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Anyagiak?
2020. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Az elsőt választottam, de amúgy szerintem fura "lehetőségeket" adtál meg, a valóságban nem így szokott előfordulni. Számomra jellemzőbbnek tűnik az alábbi:

1. Rendes, tiszteletre méltó férfi, de nincs szerelem, a kémia sem működik, a szex sem az igazi.

2. Működik a kémia, isteni a szex, lehetne szerelem (vagy van is), de a rendes, tiszteletre méltó és ehhez hasonló jellemvonásoknak még csak a közelében sincs...

2020. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem minden, ahogy a szex is csak a kapcsolat egyik része.. azzal maradnék együtt, akivel meg tudjuk beszélni a dolgainkat, hasonlóak a céljaink, értékeink.
2020. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok bekötve, hogy szerelem nélkül nem tudok szexelni, így az első kiesik. Mondjuk nem is látnám értelmét a kapcsolatnak, ha nem vagyok belé szerelmes.


Így marad a második, bár függ attól, miért nem kielégítő a szex és miért nem lehet rajta változtatni. Mindenesetre az érzelmi és lelki kötelék talán egy hajszálnyival fontosabb nekem, mint a szex, de az is fontos.

2020. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Elsőt. Őszinte szeretetet barátoktól is kaphatok nem csak a páromtól.
2020. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom a második opció. Mindent megér nekem, annyira amúgy sem érdekel a szex, hogy ilyen apróság miatt ne érezzem tökéletesnek a kapcsolatot.
2020. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán szerelmes az ember, úgyhogy egyértelműen a második. Más elleni egy emberrel és jókat szexelni és megint más olyan emberrel lenni akibe szerelmes vagy.
2020. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én inkább maradnék akkor egyedül a macskáimmal körülvéve, ha ez a két lehetőségem lenne csak. Szerelem nélkül én nem tudok kapcsolatban élni, de a jó, kielégítő szex is elengedhetetlen számomra- sőt, talán egyikből következik a másik nálam, a gyakorlat azt mutatja, hogy minél gyakoribb és jobb a szex közöttünk, annál szerelmesebb és ragaszkodóbb vagyok. Szóval két ilyen szorosan összetartozó (nálam), kapcsolati szempontból létfontosságú dolog nélkül inkább választom a magányt.


Őszintén nem tudok dönteni a felkínált lehetőségek közül.

2020. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!