Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el az egyik legjobb barátnőmnek, egyben kollégámnak, hogy a férje csalja?

Figyelt kérdés
Szeretném névtelenül, mert nem szeretnék a balhé középpontjába kerülni, és mindemellett szeretnék 100%-osan mellette állni és nem elveszíteni a barátságát.
2021. szept. 24. 20:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/199 A kérdező kommentje:
Nem azért, hanem azok miatt, akik meggyanúsítottak azzal, hogy én rosszat akarok vagy én vagyok a szerető, és a férjet védik
2021. szept. 24. 22:02
 42/199 anonim ***** válasza:
23%
Van egy ötletem zsarold meg a férjét , hogy ha még egyszer megcsalja akkor levágom a heréit
2021. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/199 anonim ***** válasza:
86%
Szörnyű hogy ennyi undorító ember van itt..egyet értek mind azokkal akik szerint jobb lenne elmondani, akik meg a kérdezőt hibáztatják...undorítóak vagytok mint másik meg, hogy mutatjátok hogy aggódtok a babáért de közben a mocsok férjet meg sem említitek hogy milyen aljas féreg és ennek ellenére is a kérdező a hibás...hova süllyedt ez az oldal!
2021. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/199 anonim ***** válasza:
87%
43-as vagyok, kérdező azért majd ha sikerült döntést hozni, írd le hogy sikerült. és ne törődj azokkal akik téged hibáztatnak...ugyanolyan mocskok mint a terhes anyukát megcsaló férj.
2021. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/199 anonim ***** válasza:
36%
Én meg 42 #es a zsarolást úgy tedd , hogy egy névtelen levelet küldessz a férjének" tudom , hogy félrekúrsz te ge<i ha nem hagyod abba szólok a terhes feleségednek"
2021. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/199 anonim ***** válasza:
100%
42-45...itt mivel van biztos bizonyíték szerintem a legjobb ha közvetlen a barátnőnek mondja el és utána már nem avatkozik bele mert ez még jobban öntene olajat a tűzre.
2021. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/199 A kérdező kommentje:
Valószínűleg komolyan venni annyi nő után...
2021. szept. 24. 22:30
 48/199 anonim ***** válasza:
83%

"Ha én lennék a pasi, utána szó szerint, belelépnék a szádba."


Még a pasinak álljon feljebb?

Hihetetlen, mekkora ordenáré mocskos férgek vannak.

Ha én elmondanék egy ilyet, és még nekem esne bántódásom, még a házat is rágyújtanám a pasasra, vagy ilyesmi. A börtön se érdekelne.


Kérdező:

Természetesen mondd el. Ne álnévről, hanem személyesen. Szerintem joga van tudni, kivel van együtt.

2021. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/199 anonim ***** válasza:
12%
46 #de a többiek is megmondták hogy terhes nőt nem jó ilyennel nyaggatni
2021. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/199 anonim ***** válasza:
88%
Ja persze, a kérdező gondoljon arra, hogy nem jó terhes nőt ilyennel nyaggatni… Nem, erre a drágalátos féreg férjnek kellett volna gondolnia, mielőtt máshova dugdosta a farkát. Attól még, hogy terhes joga van tudni miféle alakkal van együtt.
2021. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!