Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el az egyik legjobb barátnőmnek, egyben kollégámnak, hogy a férje csalja?

Figyelt kérdés
Szeretném névtelenül, mert nem szeretnék a balhé középpontjába kerülni, és mindemellett szeretnék 100%-osan mellette állni és nem elveszíteni a barátságát.
2021. szept. 24. 20:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/199 anonim ***** válasza:
89%
Nem is csak "attól még, hogy terhes", hanem inkább FŐLEG ÍGY, hogy terhes, joga van tudni.
2021. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/199 anonim ***** válasza:
59%
Jaj emberek a terhesség nem betegség ám. Oké hogy stresszhelyzet, de egy terhes nő is sokmindent kibír. Van aki így veszíti el a családtagjait, a gyerek apját aki meghal, vagy kirúgják az állásából más okokra hivatkozva, vagy kidobják az alberletből.. és még lehetne sorolni a rizikófaktorokat. Én is voltam terhes, persze egy ilyen dolog hidegzuhany, de túl fogja élni. Nem lesz fizikailag semmi baja. Ha meg igen, az a terhesség eleve gyenge volt.
2021. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/199 anonim ***** válasza:
89%
Nagy terhet cipelsz, ebből nem tudom hogy van e jól kijönni helyzet... Én annó megmondtam, és jól tettem, de minden szitu más. Inkább azt képzeld el hogy te örülnél e annak hogy ilyen esetben elmondja a bnőd vagy nem.
2021. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/199 anonim ***** válasza:
78%
49...inkább csalja a férje míg terhes? az jobb?...
2021. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/199 anonim ***** válasza:
70%
49.és ez nem nyaggatás...miért te nyugodt szívvel falaznál egy terhes anyukának aki a barátnőd és tudod hogy csalja a férje...?
2021. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/199 anonim ***** válasza:
87%

49.És a többieknek van szerinted igaza? Oké, terhes és hideg zuhanyként fog hatni de túl éli és inkább tudja meg mint hazugságban éljen. Joga van tudni ezt a dolgot és ez mi hogy "nyaggatás" elmondani hogy a férje megcsalja...

az itteni kommentek mintha a megcsaló férj oldalán állnak ami szomorú és ezt a pontozások is mutatják.

2021. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/199 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem írtam le itt honnan tudom, mert egyből nekem támadnának ezek a "kedves emberek"
2021. szept. 24. 22:58
 58/199 anonim ***** válasza:
18%

Nem vagyok orvos, nem tudom mennyit bír el egy magzat 54# 55#

Én nem vagyok a megcsaló pártján.

Akkor mondd el ha úgy jobb vagymond el a megcsaló férj anyjának

2021. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/199 anonim ***** válasza:
84%

És mit érdekel téged, hogy neked támadnak?

Azt írsz, amit akarsz. Aki erre téged fikázó, hergelő kommentet ír, az vagy troll, vagy egy senkiházi féreg.

2021. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/199 anonim ***** válasza:
69%

58...most komolyan mi az hogy mennyit bír egy magzat.

oké anyuka sokkot kap vélhetően de a magzatnak még nem árt egy ilyen hír ha az anyuka odafigyel..

2021. szept. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!