Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok a férfiak, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik nem nyitott kapcsolatban élnek, és boldognál-boldogtalannál bepróbálkoznak online vagy személyesen, hogyhogy nem félnek, hogy valaki majd beköpi őket az asszonynál?

Figyelt kérdés
Főleg online, mikor tele van az adatlap családi fotókkal és meg van jelölve a feleség profilja, mint házastárs
2021. szept. 27. 18:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%

Nem ismerkedem online.

Nincs online profilom sehol.

Nem ismerkedem olyan helyen, ahol ismernek.

Nem adom meg a valódi nevem, sem a valódi telefonszámomat.


FÉRFI vagyok, nem hülye.

2021. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

A hülyék lebuknak. De egy férfi aki ezt csinálja évek, évtizedek óta kiszúrja a megfelelő alanyt. Ket mocsok szerintem mindig egymásra talál.

Meg zömében nem szingli nőknél kopogtatnak, hanem olyanoknál, akiknek szinten van vesztenivalója.

2021. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs azzal vesztenivalója, hogy elküldi a feleségnek, mit akar a férje művelni. Olyan madarak a legtöbben, hogy kérdés nélkül leírják.
2021. szept. 27. 18:06
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon sok ilyen kollégám/évfolyamtársam/ismerősöm próbálkozott ilyen gagyi módon velem.


Küldtem tovább az asszonynak mindent, amit csak tudtan. 😂 Egyrészt, mert mi nők tartsunk össze, másrészt meg ha együtt is maradnak, legalább messzire elkerül az az ember. Szóval valóban teljesen megérte nekem.

2021. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Én is küldök tovább mindent. A szomszédasszonyomnak az volt az utolsó csepp, hogy nálam is, mint szomszédnál bepróbálkozott a férje, mert addig is sok gondja volt vele, de nem bírta fülön csípni. Elváltak, azóta egy normális férfival él együtt, és mindig elmondja, hogy milyen hálás azért, amiért megszabadítottam a tumortól.
2021. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%

"mi nők tartsunk össze"


😂😂😂


Világ nőtársai, egyesüljetek! Да!

2021. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%

5. 4. és hasonló "kűdöm a zaszonynak" típusok.


Nem féltek, hogy aztán a pasi 45-ös bakancsa az arcotokba tapos?

2021. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
7# Viccelsz? Egy rossz szó és a civilizációból rekesztik ki a feminista élharcosok :)
2021. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

7

Miért félnék? Majd féljen ő, ha valaki seggbekúrja a börtönben. A megcsalónál csak az a hitványabb féreg, aki nőket bánt...



Egyébként meg rengeteg normális férfi vesz körül, szinte mindig védve vagyok.

2021. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Az enyém nem félt. Be is lett köpve. Megbocsátottam, mert tényleges megcsalás nem történt, viszont utána már óvatos volt, sajnos nem fejezte be, az ígéretei ellenére sem, pedig sírt, mint egy kisgyerek, hogy bocsássak meg.
2021. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!