Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért tetted? Ha szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetted? Ha szerető vagy/ voltál és tudtad, hogy a másik nős/ házas és SOHA nem fog elválni, nem nyitott házasságban élt, de Te mégis maradtál, éveket. Megbántad? Milyen volt a párod?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Szexre kellett. Nem bántam meg.

Arra használtuk egymást amiről szólt a dolog.

Nem is akartam soha, hogy elváljon mert élni nem akartam vele. Csak szex. Így volt tökéletes

29/N

2021. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

1.

Viszont, ha mások mondják, hogy csak egy lyuk voltál a pasinak, akkor vérig sértődsz.

2021. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk nem volt ilyen probléma, mert mindketten házasok voltunk, így nem volt semmiféle elvárás. F
2021. jún. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

2es, Nem sértődöm meg. Lyuk voltam a férfinak nekem meg ő egy fa.sz

Nem vagyok prűd sem álszent

Nem szégyellem az életem és nem is szégyelltem soha :)

Nincs mit. Ha én így jól érzem /éreztem magam, másnak miért fáj az én életem? 😅.

1es voltam

2021. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam még ugyan pont házassal, de általában ha bele is megyek hasonkokba (azaz ami szexrol szol), csak a kapcsolatifügges miatt, nincs ló addig jó a szamár is alapon.

Es akkor mellette pasizom, vagy épp 2 pasi közt ő a pótlék, amig van pasim, ejtem, aztán megyek vígaszra, meg ilyesmik.


Most az, hogy pont nem házas, akivel ilyenekbe bele lehet folyni (azaz meghagy szabadon, "nem sajátít ki", nem köt le, nem hiteget, korrekt stb)az csak véletlen kérdése.

2021. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem érdekel ,hogy házas. Azt őt kéne ,hogy érdekelje. Ha én csak egy lyuk vagyok neki,ő meg egy fa..z ennyi
2021. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerettem, és nem bántam meg.
2021. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!