Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Igaz, hogy a mai fiatal kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a mai fiatal kis feleségek a házasság első néhány évében inkább homokba dugják a fejüket, ha hűtlen a férj a gyerek és a közös lakás miatt, minthogy elváljanak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 14:04
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nem provokálok, komolyan érdekel. A "fiatal kis feleség" alatt azt értettem, hogy pl nincs még 30 vagy 1-2 éve házasok stb. A CSOK-os feleséget meg elmagyarázhatná aki írta a CSOK miért hatalmazna fel arra ogy ezt elnézze valaki..
2021. szept. 29. 14:47
 12/26 A kérdező kommentje:
Onnan jött a kérdés, hogy fiatalon, pár hónapos, 1-2 éves babával, közös lakással talán jobban elnézik a nők
2021. szept. 29. 14:48
 13/26 anonim ***** válasza:
30%

11-re:

Ja, én azt gondoltam, hogy a "kis" azt jelenti, hogy maximum 165 cm-es és 55 kg-os feleségekről van szó.

2021. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%
De mi az hogy elnézik? Mit jelent? Kapsz egy házisárkányt, esetleg egy folyamatos "láthatatlan" feszkó lengi be a kapcsolatot. Sőt lehet bosszúból ő is megcsal majd. Ez milyen házasság?
2021. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen a környezetemben, ő visszacsalja a férjét, ki is derültek a dolgok egymás előtt, végül nyitott házasságban egyeztek meg. Náluk a nő vitt/visz több vagyont a közösbe. Az én esetemben én vagyok a pénzzel jobban gazdálkodó fél, én szereztem önerőből, teljesen egyedül lakást. Külön kasszán vagyunk, egy közös összeget rakunk össze minden hónapban és van B, C tervem minden esetre. Ha úgy adódna, hogy tetszene valamelyikünknek egy 3. fél, az nem feltétlenül bontaná meg az egységünket, mert esetünkben a pénz nem dominál, el tudjuk tartani magunkat egyedül is, hitel sincs (de kemény munka is volt 29 éves koromra ezt elérni).
2021. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
88%
Ez a gondolat csak annak az elmebeteg nőnek a fejében él, aki minden nap kiteszi a kérdést, hogy egyszer majd leáll-e a férje a megcsalásokkal, hiszen szereti őt és van babájuk... ez is te vagy, csak most próbálsz más oldalról közelíteni?
2021. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, mert van egy macskajancsi is aki meg van áldva azzal hogy szabad a pálya gyerek és házasság mellett. Össze kéne házasodjanak...
2021. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
30%

A legtöbb házasság egy gyorsvasút a katasztrófa felé, mindegy, hogy kicsi vagy nagy a feleség.

Az emberiség rájött erre, csak egyelőre nincs megoldása a probléma kezelésére.

2021. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
16%

1-2 megcsalás a legtöbb nő szemében nem gáz, félrenéznek, nem igazán zavarja őket

Csak valahogy itt gyakorin gyűlik össze az álszent prédikáló társaság, mintha ők még sose hibáztak volna életükben, meg sose néznek rá egy jóképű, izmos férfire.. na persze..

2021. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
A kérdés elsősorban nem arra utalt, ahol "1-2 megcsalás" van, hanem több, akár rendszeres
2021. szept. 29. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!