Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretheti a feleségét? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretheti a feleségét? Én járattam le magam?

Figyelt kérdés

Összebarátkoztam egy középkorú házas férfival a munkahelyemen. Beszélgettünk Messengeren munkán kívül is mivel nem közvetlen kolléga de egy idő után gyanús lett hogy amikor a felesége otthon van (hétvégén) sose ír vissza pedig állítólag a nő tudta hogy jóban vagyunk. Egy idő után 'vallomást' tett hogy nagyon vonzódik hozzám, milyen szexi vagyok stb. de nem akar félrelépni de nagyon nehéz lenne magát visszafogni ha benne lennék. Ez egy kicsit sértő volt mivel van barátom akinek mikor megmutattam a beszélgetést biztatott hogy küldjem tovább a feleségnek. Ekkor én továbbítottam is neki de ő kiröhögött és elküldött a francba kb. A párom is meglepődött ezen.

Azóta a pasi felmondott és le is tiltottak engem mindketten.

A kérdésem arra irányulna hogy a szüleim szerint én voltam a hülye hogy ebbe belefolytam mert ettől függetlenül ő szeretheti a feleségét és most jól lejárattam magam. Szerintem meg gázul viselkedett és ő volt tiszteletlen a nejével (aki végülis tesz erre de mindegy). Meg hogy örüljek hogy a nő nem ver meg (!!!!!) amiért jóban lettem a férjével.

Szerintetek is az én hibám az egész?



2021. szept. 25. 12:07
A kérdező szavazást indított:
Szereti a nejét és hülye voltam hogy beleszóltam ebbe mert ebben nincs semmi
Jól tetted hogy szóltál legalább a feleség tud róla mostmár
58 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Amúgy én 19/L vagyok. Ez lemaradt.
2021. szept. 25. 12:07
 2/55 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem járattad le magad, hisz ő írt ilyeneket, nem te neki. Ne barátkozz családos férfival, mert valszeg nem csak barátkozni akar majd veled...ebből szerintem ezt tanuld meg, de ne te érezd magad hibásnak a sztoriban.
2021. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
47%
Te is butuska vagy. Szerinted mit akar egy idősebb házas férfi egy 19 éves lánytól?
2021. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

2/2 és te diákmunkáról nem hallottál még? Nem lehetsz valami szorgalmas ember.

3/3 köszönöm ezt egy életre megtanultam.

2021. szept. 25. 12:24
 5/55 A kérdező kommentje:
4/ hát ezek szerint naiv dolog volt azt hinni hogy haverkodni mert léteznek hűséges emberek is a világon valószínűleg...
2021. szept. 25. 12:25
 6/55 A kérdező kommentje:
Ah igen. Én vagyok a hülye aki az első ilyennél offolta a pasast. Az okos lányok szóba se állnak foglalt férfiakkal mert B I Z T O S mind dugna. Hmm...
2021. szept. 25. 12:34
 7/55 anonim ***** válasza:
70%
Engedd el, te tényleg nem hibáztál itt, hisz még jófej is akartál lenni a nővel szemben. Az hogy ő így reagált, az nem azért van mert te bármi rosszat tettél volna. Igazából a szüleid reakcióját sem értem.
2021. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ez elég gáz helyzet volt, igazat adok a szüleidnek részben. Eleve nem kellett volna így bizalmaskodni egy házas emberrel. Ahogy lereagáltad, azzal is csak magad alatt vágtad a fát. Nem tartom jó húzásnak.
2021. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
24%
Hát én is kiröhögnélek, kis butuska.
2021. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Hát ezek után ha a ferjed hajtana ram tizenegyes én is csak röhögnek.
2021. szept. 25. 12:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!