Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, amit tettem, bevalljam?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt, már meg is kérte a kezem és jövőre házasodunk.

Azonban mikor összejöttünk még nem voltam biztos a dolgomban, hogy ő jó választás lesz -e, bizalmatlan voltam sajnos.

Volt egy másik fiú is, aki udvarolt es egy kicsit tetszett és gondolkodtam mi legyen, de ekkora már összejöttem a mostani párommal. Kb. 1 hónaposak vagy annyi se voltunk, hogy táborba voltam, ahol ott volt a másik fiú, mert már fél évvel előtte jelentkeztünk közösen egy táborba, ez egy kirándulós, sport tábor volt.

Aztán megbeszéltük, hogy mivel ez ilyen sátras egy sátorba leszünk, mert mást nem ismerek, aki megy.

Aztán egy sátorba aludtunk és hát az első éjszaka.. nagyon bújt hozzám és én meg összevoltam zavarodva és engedtem, hogy rám feküdjön a testemre és próbált volna megcsókolni, de csak puszilgatott, mert mindig eltoltam az arcom. Aztán végül mondtam neki, hogy menjünk aludni és aludtunk.


De nagyon bűntudatom van, mert alapból ezt nem kellett volna hagynom, fordíttot esetben, ha a párom ezt teszi velem, nagyon szarul esett volna nekem.


Ekkor tudatosult bennem, hogy még sincs semmilyen vonzalmam a másik fiú iránt, mert nem vágytam a csókjára és semmi másra.


Azóta is bánt, hogy nem mondtam el a páromnak, hogy ezt tettem és nem tudom ez csalásnak számít -e. Igaz jól tettem, hogy nem mondtam el?


Azóta egy percig se agyaltam, hogy más kellene nekem, csak is ő létezik a szememben, szeretem nagyon.



2021. okt. 1. 09:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

3 év után, miért is nem tudsz kussolni?


Tipikus buta nő vagy. Ha nincs gond, akkor csináltok.

2021. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Ne.

2021. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem is történt semmi, mit akarnál "bevallani"?


Vagy azt akarod, hogy a bikád megkeresse azt a srácot és kiverje pár fogát? Akkor meséld nyugodtan...


38F

2021. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Nem mondanám el, felejtsd el az egészet. Nem érzel semmit a másik fiú iránt.

Megértem, hogy össze voltál zavarodva, ezért történhetett meg. Egy fiatal még sokszor nem tudja, hogyan kezelje az ilyen helyzeteket. Ha érettebb leszel, akkor már tudni fogod hogy az egy sátorban alvásba sem kellene belemenni, mert ilyenkor egy fiú mindig többre gondol.

2021. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Önző vagy. A saját lelked könnyítenéd, az övébe meg kést szúrnál. Most már tartsd a szádat és reménykedj, hogy "Isten látja lelkedet", neked ez nem jelentett semmit.
2021. okt. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Ne gondolkozz többet ezen. Egyrészt rég volt, alig hogy jártatotk, és semmi nem történt.
2021. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha én lennék a vőlegényed, akkor az, hogy rádmászott idegesítene, frusztrálna, de nem hibáztatnálak miatta. Viszont azért már igen, hogy miközben velem jártál, bíztam benned, te másik fickóval terveztél sátras éjszakázást. A beléd vetett bizalmam sérülne leginkább.

Fogadd el, hogy igen, nagyot hibáztál. Tanulj az esetből, dolgozd fel és maradjon a te titkod.

2021. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet, hogy nem akarsz igazából férjhez menni, és így akarod "megfúrni" a házasságot? Hogy ő mondja le, nem te?
2021. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Ne hari, de te nagyon gyerek vagy, minek akarsz házasodni, ha nem tudsz leallítani valakit, aki rád akar mászni. Függetlenül attól, hogy alig jártok a másikkal.
2021. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%

Marhára bunkók vagytok!

Ha egyszer most tört fel benne ez az érzés?! Ne mondjátok azt,ha ti visszagondoltok egy-két emlékre akkor nem párosul hozzá érzés is

..


Viszont énis azt mondom hogy mostmár ne mondd el neki.

Igazából semmi olyan nem történt ami megcsalás lett volna.

Ne hibáztas magad,az egy jó tanulság volt arra hogy megtudd,miként érzel.

2021. okt. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!