Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon idővel engem is megcsaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon idővel engem is megcsalna? Felejtős a pasi?

Figyelt kérdés
Van egy férfi a múltamból, aki állandóan a fejemben jár. Nemrég lett szingli és tartjuk a kapcsolatot úgy ahogy, az sem kizárt, hogy valamikor a jövőben esetleg egy párt fogunk alkotni. Viszont azt mondta nekem, hogy volt már pár párkapcsolata, és amelyikben nem őt csalták meg, azokban ő csalta meg a nőket! Továbbá ezzel indokolja a féltékenykedős természetét, hogy őt is csalták már meg. Ekkor azt is mondta, hogyha velem lenne, akkor engem tuti nem csalna meg, inkább pont ettől rettegne, hogy egy ilyen "jó nő", mint én mikor csalnám vagy pattannék le tőle (pedig nagyon helyes férfi). Mit gondoltok erről a gondolatmenetről őszintén, nagy kamu?

2021. okt. 4. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Kamu
2021. okt. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
A férjemen kívül minden partnerem idővel megcsaltam. Őt 11 éve nem. Van, akiért érdemes felnőni és határokat tartani.
2021. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
#2 ekkora kamut, egy nagy ribitől. Biztos sok a pénze azért nem csalod. 🤣🤣🤣 Szégyen, hogy a nőkhöz tartozom..
2021. okt. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Szeretetteljes kapcsolatban élek, és nem függök anyagilag senkitől sem. De tőlem azért szégyellheted magad, amiért csak akarod, tökre hidegen hagy.
2021. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

A pasid kamuzik!

Aki egyszer csalt, az jó eséllyel máskor is fog.

De ez nem gond, mert ma szinte mindenkinek van legalább egy szeretője - ezt tudomásul kell venni!

2021. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Kamu :)
2021. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Kutyából nem lesz szalonna!
2021. okt. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Gyökeresen soha nem fog megváltozni, viszont arra megvan az esély, hogy esetleg mélyebb érzéseket ébressz benne, amelyek melletted tartják.Ez nem fekete és fehér, előre soha nem lehet tudni...
2021. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Egy másodperc elég, hogy valaki gyökeresen megváltozzon, egy trauma (akár negatív, akár pozitív, eredményezheti ezt). Ahogy a személyiség is változik az élet előrehaladtával, érik, komolyodik. Nyilván, vannak, akik megragadnak egy szinten, de abszolút nem mindenki. A természetes folyamat a fejlődés, tanulás, változás. Az ilyen "kutyából nem lesz szalonna", az pont ugyanolyan nevetségesen buta általánosítás, és abszolút nem követendő, mint a "járt utat járatlanért", vagy a "halottról vagy jót, vagy semmit".
2021. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
9/9 Tehát szerinted amellett is képes valaki leállni, akit éveken át rendszeresen megcsalt?
2021. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!