Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van egy pasi meg egy csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi meg egy csaj, akik együtt járnak, De látom a pasin, hogy nem szerelmes és képes lenne megcsalni a barátnőjét. Szerintetek én lennék evvel K**, ha megcsalná a barátnőjét vagy az ő hibája, hogy nem hűséges?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejön a pasi és már sokszor flörtölgettünk.

2013. márc. 1. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan te lennél a ku.rva. Ha a pasi jár azzal a csajjal, a legnagyobb bunkóság amit csinálhatsz hogy kikezdesz a pasival. Ha a pasi úgy érzi hogy már nem szereti a csajt, szakítani fog vele és akkor szabad a pálya de úgy cseszett nagy gec.iség valakivel kikezdeni hogy közben van nője, aki szereti őt meg stb.:) Csak képzeld magad a csaj helyébe, és már tudni fogod, hogy mi a szitu.
2013. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen várd ki míg szakítanak, ha utána is rá akarsz hajtani, akkor hajrá. egyrészt gondolom nem okoznál direkt fájdalmat a másik csajnak, másrészt pedig abba is gondolj bele, hogy miket beszélnének rólad mások, ha elszednéd a barátját..:)
2013. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó, igazatok van. de lehet, hogy a pasi nem akar vele szakítani, mert közbe lehet mással is megcsalja és neki ez így jó, hogy közbe van 1biztos csaj is mellette, de őt leeszarja.
2013. márc. 1. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennek tükrében, igazából miért is kell neked ez a srác? Nem valami nagy szám, ahogy leírod...


Ha csak egy szexre kell, akkor sem erkölcsös, amit csinálsz, de pláne nem értem minek alacsonyodnál le ilyen szintre?


Gondold már végig, a srác él, mint Marci hevesen, azt dug meg, akit jónak lát, mert a nője vak hozzá, hogy észrevegye, te pedig egy ilyen embernek, aki lényegében semmit nem tett senkiért, tálcán felkínálnád magad, mint a többi lány a sorban, ő pedig ha méltóztat, akkor megb.sz. Már bocs a szóért, de ha ennyire tartod csak magad, akkor hátha ez felnyitja a szemed, hogy ezt nem kéne.


Ha kellesz a srácnak, küzdjön meg érted, szakítson a barátnőjével, de ne te vesd már magad a lába elé, mint valami rongyot.

2013. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És te minden tetted alapoznád különböző teóriákra.

Egy kapcsolatot belülről látva, sokkal több szál mozgat, mint kívülről szemlélve.

2013. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Utálom a fajtádat kedves kérdező! Teszitek a pasi csajának a szépet,aztán meg flörtölgetünk a sráccal?Azért állítsál már magadon.Nem értem,hogy hogy lehetsz ekkora egy hülye ribanc,de ebbe te bele sem gondolsz,hogy mennyit sír emiatt a csaj otthon magában,hogy a fiúja megcsalta.Pusztuljon a ribanc fajtád!!


Igen ez személyesen velem is történt már meg,hogy a csaj ott flörtölgetett a pasimmal a szemem láttára,úgy megtéptem..ne akard ezt a sorsot,mert könnyen így jársz!


Ja és a kérdésedre a válasz,ha ilyet tesztek megérdemlitek egymást,bunkó parasztok..

2013. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, annyi lényeges különbséggel, hogy a kedves barátnő már félredugott egyszer a pasi mellett és ezen a pasi nem igazán tud túllépni. Én ezek után kerültem a képbe és a mi kapcsolatunk nem kizárólag dugás szintjére fejlődik. Mondjuk a te eseted elég ízléstelen, ne haragudj. Ha nagyon kell neked ez a pasi, akkor tudasd vele, hogy szabad a pálya, de ne akaszkodj rá, meg ne viselkedj ribancként. Akkor talán komolyan vesz és nem csak dugni kellesz majd neki. Mert sajnos ez a sanszosabb.
2013. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!