Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek szerint képes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint képes lenne megcsalni?

Figyelt kérdés

belenéztem a párom telefonjába. láttam hogy az egyik haverjával pucér csajokat küldözgetnek egymásnak "vicces" szövegekkel. mármint magára a képre volt szerkesztve a vicces szöveg. ezzel nem is lenne baj hiszen csak poén...

de utána a páromnak egy olyan képet küldött amin egy elég erős kocsi volt. erre a párom azt írta, hogy ha egy ilyen kocsija lenne, akkor ezeket a csajokat is biztosan megkapná... na ez már egy kicsit zavar.. ez most azt jelenti hogy képes lenne félre kaccsintani?? én nem nézném ki belőle de hát ezek után... úgy érzem nem nyugszom meg addig amíg nem beszélek vele erről... nagyon rosszul érzem magam most. mit tegyek??

segítsetek :(



2017. nov. 29. 16:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%
Nem feltétlen, de ilyen kérdéseknél mindig hálás vagyok a kérdezőnek, hogy felnyitják a szemem, hogy szerencsés vagyok, hogy az én párom nem egy ilyen alpári primitív majom, és egy értékes megbízható ember :D
2017. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ebből nem következik, hogy meg akarna csalni, inkább csak annyi, hogy nem veti meg a dolgokat, hogy dögös csajokat nézegessen. A kijelentése meg szimplán bunkóság volt.
2017. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
19%
Jaj, Istenem! Amelyik kutya ugat, az nem harap. Ennyire nem ismered a férfiakat?
2017. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
de azt jelenti, hogy ha lehetősége lenne, akkor megtenné?? nem?
2017. nov. 29. 16:35
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek egy jót. Mondd el neki, hogy zavar, hogy mit érzel.
2017. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
3mas! amelyik kutya ugat az nem harap? Eddig, 4 év ALATT EGYSZER SEM mondott ilyet se nekem sem senkinek. ezért mondom, hogy nem nézném ki belőle. tehát ő nem az a "ugatós" fajta kutya. akkor ez most mit jelent ?
2017. nov. 29. 16:36
 7/33 anonim ***** válasza:
17%

Minden férfi megtenné, és akinek nyílik rá lehetősége, az meg is teszi. Férfi vagyok, tapasztalatból mondom. Ŕánézésre rendes, többgyerekes csaladapa ismerőseim és a fiatal, bimbódzó "szerelemben" élők is mind megtették, a céges karipartik nagyon veszélyesek ilyen szempontból.


37/F

2017. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
azért túlzásnak tarom, hogy minden pasi megtenné..
2017. nov. 29. 16:41
 9/33 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ennyiből még nem kéne messzemenő következtetéseket levonnod, ez simán lehet haverok közötti duma. Ha minden más rendben, nem kattognék ilyen hülyeségeken. Azt meg, hogy miket mondott a haveroknak 4 év alatt, jobb esetben nem tudhatod (már ha nem turkáltál az üzenetei között vagy nem voltatok 0-24 összenőve). Elég primitív az ilyen viccelődés de önmagában nem utal semmire.
2017. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
72%

Nem feltétlenül azt jelenti h megcsal. Attól szerintem h valakinek van egy párja nem azt jelenti h nem nézhet rá másra ill. nem ismerheti el h milyen jól néz ki.

Ja és szerintem, megcsalni akart hanem ara célzott h ha sok pénze lenne biztos tapadnának rá a csajok.

Szerintem fölösleges ilyenen elbeszélni. Már csak azét is mert ha én lennék a helyébe biztos nem díjaznám, hogy a telefonomat ill. a beszélgetéseimet átnézed. Ezzel azt sugározod felé h nem bízol meg benne és hogy féltékeny típus vagy. (Lány)

2017. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!