Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit akar tolem a ferjem egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tolem a ferjem egyik legjobb baratja?

Figyelt kérdés
Lassan 1 honapja beszelgetunk, telefonon,messengeren. A minap letapizott, hagytam magam. Eleg eros a kemia koztunk, de nem fogunk lefekudni egymassal, az nem megy. De nagyon jo hogy egesz nap beszelunk. Elegge kivanom..de neki is parja van... es nem lehet. De akkor minek irmindig??
2021. okt. 6. 20:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
te minek válaszolsz és hagyod, hogy letapizzon?
2021. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Na, szerinted vajon mi a búbánatos lóphaszt akar? Szerintem sakkozni. :D
2021. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod akkor ne engedj semmit, látja rajtad hogy akarod. Ennyi. Szívesen.
2021. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

ez az ember nem a legjobb barátja a férjednek, hanem egy gerinctelen alak és te is.

aki lenyúlja a haver nőjét, az nem barát.

2021. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Kideríti a férjednek, hogy mennyire vagy hűséges. Majd csak figyeld, mekkora bukta lesz!
2021. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Csodálatos emberek vagytok!
2021. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Ezert engem már kidobott volna a pasim mint macskát sz.rni.

Kulon leszogezte már a kapcsolatunk elején hogy vannak olyan haverjai akik a legyet is reptében, es tartsam a 3 lépést.

(Amugy nekem szánalmak a haverjai azzal hogy a párom háta mögött kavarnának velem, a párom elott meg csicskulnak a páromnak.)

2021. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért írogat, mert d*gni akar veled.
2021. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Valld be hogy rá akarsz pattanni a farkára mert egy buta picsa vagy akinek a szaros ösztönei többet érnek bármilyen elvnél.
2021. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicc. Szex lesz ebbű more.
2021. okt. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!