Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az h vágyok vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h vágyok vki után, de a párommal hosszú távra tervezek?

Figyelt kérdés

már nagyon hosszú ideje érdekel egy másik férfi, csak ő jár a fejembe, idősebb, és ki szeretném probálni vele az életet. Párom megbizható nem érdemli meg h ilyen szemét legyek, kértem tőle szünetet,de ha azt választom akkor szakít örökre.

Ő nekem az első, ezért ha a másikkal nem probálom ki sztem örökre bennem lesz a csalódás, a vágy h milyen lett volna a másikkal. Tudom h nem jobb ember, és nem tenne meg annyi mindent értem mint a párom, de szükségem van a tapasztalatra úgy érzem,még ha rossz is fog belőle kisülni. Egyrészt maradnék is a párommal nem szeretném elhagyni,később gyereket is szeretnék, de amig nem élem ki magam ezzel a pasival ( más nem érdekel) addig nem fogom érezni magam igazán nőnek, vagy érettnek a gyerekvállaláshoz. De ha elhagyom a párom félek h ő boldog lesz nélkülem, ha összejövök ezzel aki az apukán lehetne, akkor ő már túl idős lesz mire nekem már kéne gyerek. 20 év különbség.

Nála több tényező is van ami elbizonytalanít, van családja, már nem udvarol ugy mint az elején, azt mondta van párom őt választottam és nem akar csak a barátom lenni, úgyhogy így nem is akar velem beszélgetni. Ez is rossz érzés mert ha annyira szeretne mint mondja akkor érdekelné h mi van velem.



2016. jún. 17. 02:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ne kezdj családos pasival, mert szerető leszel, kiszolgáltatott és megalázó helyzet... maradj a pároddal, vagy egyedül, de ilyen játékba ne menj bele... nem attól leszel nő, ha félrekefélsz egy apád korú családos emberrel.
2016. jún. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te attól éreznéd magad nőnek meg érettnek ha egy apád korú házas ember szeretője lennél?? Úristen......neked inkább még babázni kéne olyan szinten vagy agyilag.
2016. jún. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Besírok rajtad kérdező, látom viszket nagyon a puncikád. Undorító vagy, van egy pasid aki normális, szeret, megbecsül és neked meg egy öreg vén f_sz után csorog a nyálad.


"de amig nem élem ki magam ezzel a pasival"


Tehát most az a legfontosabb, hogy jól megdugjon téged párszor bármi áron, az se érdekel téged, hogy egy normális pasit elveszítesz emiatt, csak a dugás. Ez vicc...


"addig nem fogom érezni magam igazán nőnek, vagy érettnek a gyerekvállaláshoz"


Szóval te addig nem érzed magad igazi nőnek amíg jól meg nem dug téged az öreg, gratulálok. Nem azon múlik, hogy érett nő vagy-e, hogy nagyfater megkúr téged párszor.


De elárulom neked, hogy te agyilag még nagyon nem vagy érett. Hagyd el a pasid, éld ki magad azzal az öreggel utána pedig bújjál el.

2016. jún. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked ez kell a gyerekvállaláshoz, meg ahhoz, hogy nőnek érezd maad? WTF?!


Vegyél egy hidegzuhanyt és írd meg. Ha nem szereted a párod már, akkor inkább hagyd el, és próbáld ki amit akarsz.

2016. jún. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen kérdező növessz agyat, mert most nincs rendben! Felejtsd el azt a fazont, nincs értelme rajta rágódni! Hány éves vagy? Mert nekem ebből az egészből úgy jött le mintha egy kis tinilányka lennél. Ők küzdenek ilyen "dilemákkal".
2016. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az irdatlanul undorito patkany ri***bancsagot ugye meg a te kis agyad amit itt voltal kedves prezentalni nekunk, sem gondolja komolyan?


Es nem, a parodnak nem kotelessege gyereket vallalni es jovot tervezni miutan egy apadkoru pasi jol megfarkallt es te mar nonek erzed magad. Le kene kopni az ilyen rongy noket eskuszom.

A parodat nem szereted, csak fosol elhagyni mert akkor majd ra kell jonnod hogy mas ugy fog teged kezelni amit az ilyen mentalitasu luvnyak megerdemelnek. Hagyd el. Jobbat erdemel nalad.

2016. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a (Taigetosz) "érett" kérdezőnk arra játszik, hogy felcsináltatja magát az apja korúval, aztán onnan lesz gyerek meg gyerektartás és majd a szerető kis párjával boldogság van.
2016. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1-es köszönöm a szinte egyedüli normális választ. Azt nem írtam h a pasi amúgy elvált. És igazatok van a párom jobbat érdemel nálam. Nem attól akarok nő lenni, hogy lefekszek vele, csak szereteném,ha vki más is elfogadna. És félek h ez a tapasztalt pasi nem fogadna el. mindegyikőtöknek igaza van,én sem értem magam. De évek óta nincs önbizalmam a mellem miatt,meg úgy az egész testem miatt.

Tudom h hiba lenne 3-asnak is igaza van,h egy rendes pasit veszítenék el emiatt. Egy olyanért aki ráadásul így nem is foglalkozik velem. Mert aztérezteti ha együtt lennénk akkor mindent megadna és boldogok lennénk.Nem vagyok tini,26vok.


És 7-es nem akarom magam felcsináltatnimagam az idősebbel gyerektartásért.

2016. jún. 17. 10:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltál Te egyáltalán más pasival? Mert ha nem azért is érezheted ezt.

Nem tudom milyen a melled meg a tested, de neked nem az kell hogy egy másik pasi is elfogadjon, hanem hogy Te elfogadd saját magad! Ha utálod a tested az nem fog megváltozni akármilyen más pasival is fekszel le! Ez rajtad múlik csak. És sosem leszel soha igazán boldog ha nem szereted magad testileg és lelkileg egyaránt. Neked saját magaddal kéne inkább foglalkoznod nem más pasikkal. Attól leszel majd érett nő ha nem külső tényezőktől/emberektől várod a megerősítést hanem megtalálod önmagadban. Innen jön az igazi önbizalom, nem a pasiktól.

2016. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"De ha elhagyom a párom félek h ő boldog lesz nélkülem" - Ezt úgy hívják, hogy önzés. Nem szereted te igazán a párodat.
2016. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!