Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nem gazdag férfiak szeretőin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem gazdag férfiak szeretőinek miért éri meg szeretőnek lenni? Hiszen hasznuk nincs belőle

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 21:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
10#az nem jutott eszedbe hogy mindkét fél házas?
2021. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Moric15 ***** válasza:
72%

Mert a pénzes pasasok "szeretői" tulajdonképpen prostituáltak.

De ha valakinek a házasságából hiányzik a jó szex, figyelmesség, tartalmas beszélgetések, közös érdeklődés, stb. na az szerető, és nem utcalány.

Mert az élet sokszor teremt olyan képtelen helyzetet, hogy a házasságot is fenn kell tartani (gyerekek, munkahelyi elvárás, stb.), ám az egyéb igényeknek is kell, hogy helye legyen egy nő (és férfi) életében.

2021. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem prostik, hanem jópár kaszttal azok alatt vannak. :D Még annyi eszük sincs, ha már retkek, azt pénzre váltsák.
2021. okt. 31. 11:36
 14/21 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező, te a megcsalt fél vagy? Vagy simán vagy ilyen ostoba?

Én nem vagyok szerető, nem is érzem túl szerencsésnek azt a helyzetet, de van amikor az a megoldás. És a nevében is benne van, hogy a szerető nem van érzelem. Szerintem barátokat sem anyagi alapon keres az ember.

2021. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%

Előző vagyok, átírt a telefon. 😅

* A szeretőben is van érzelem.

2021. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%

jujuj nagyon ugyerzem, hogy a kerdezo valami megcsalt keseru asszonyka, aki ezert most a szeretore zuditja minden frusztraciojat. mucika, az nem jut eszedbe, hogy ilyenkor a pasikadat gyulold, mert az a legaljabb az egesz dologban?


illetve a jo szexet csak azok nem ertekelik es azok tagadjak a fontossagat, akiknek soha nem volt meg benne reszuk.

2021. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam partner megcsalásban, és igen, azért, mert jó pasi volt, jó az ágyban, a barátnője pedig sajnos nagyon toxikus volt

Meg is tartottam

2021. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 rewqrewqrewq ***** válasza:

Ó ez egy csodálatos téma :)

Nők nem nagyon beszélnek róla mert hadi titok. Férfiak meg azért nem mert a naivitás és az egó elvakítja őket.


Kezdjük azzal, hogy a nem tehetős férfival, általában a kevésbé tehetős, kevésbé szép, vagy szép de anyagilag szorult helyzetben lévő nők állnak össze. És igen, ahogy előttem már írták. Megcsalásnál Sex / méret / érzelem körül forog minden.

Az ágyban jól pörgő, méretes hapsik híre messze száll a nők körében. Az "életük" párja, sokszor az anyagi érdek miatt az, aki. Na de a ahogy telnek az évek, + gyerek is születik / emiatt tágabb is lesz nem egy nő ..... szép lassan előtör sokaknál a "nem érzem a párom" probléma. Vagy ha érzi akkor meg idővel unja.

Na de az anyagiak idekötnek ... mi legyen? Keresni kell egy alkalmi hapsit. Egy sex terminátort. Gond csak akkor van ha véletlen a sex terminátor teherbe ejti a kalandor hölgyet. Na de a nőknek erre is van trükkje. Nem szólnak otthon papának, hogy nem saját gyereke születik. Hogy mennyire így van ez ... volt ilyen eset közeli ismerősnél ...de szóba jött anno Spekrum tv-é doc filmben is. Ahol örökölt betegségekről volt szó és csak mellékszálként említették meg, hogy a WHO adatai szerint szerte a világon, minden 10. családban idegen gyerek nevelkedik, apa tudta nélkül. Orvosi vizsgálatok alatt se derül ki az idegen vérvonal mert a dokikat köti az orvosi titoktartás. Csak speciális eseteknél, vagy két szülő által kért dns tesztnél tudhatja meg papa h övé a nevelt gyermek. Nem véletlen drága a dns teszt :) és nem véletlen két szülő engedélye kell a teszthez. Apuka csak úgy bevisz random egy hajtincset .. akármennyit fizet se vizsgálják meg. 80 as évek USA ban még lehetett bevitt hajtincset vizsgáltatni de már ott sem. Sok volt cirkusz miatta :) Inkább maradjon a titok, titok. Régebben dolgoztam is egy helyen egy sex terminátorral. Folyamat járt nőkhöz és mindig máshoz. A telefonszámát úgy terítették a hölgyek egymás között mint a futótűz. Lövése nem volt az embernek mennyi nővel volt. Szerencsére ő nem hagyott maga után sehol sem gyereket.

2021. nov. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam,hogy a"szerető nő" (EZT IGY!) pénz függő elsősorba!

Érdekes...

2021. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az isteni szexért. :)
2021. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!