Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » El hagyjam az a párom, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkop0011 kérdése:

El hagyjam az a párom, akivel érdekből vagyok, (vele alapozhatok a jovomre, annyira gazdag) vagy menjek vissza, konyorogjem vissza az exemhez, akinek már nem biztos hogy kellek?

Figyelt kérdés

Annyira gazdag alatt azt értem hogy az ossz vagyona kb 400-500millio..

Szóval hagyjam el őt?

Egy olyan ért aki már nem szeret, de én igen ?

A gazdag csajszival, 6 hónapja vagyok..

De ő nagyon szeret engem, ki derült hogy 2 hónapig csaltam az exemmel..( kétkapuztam) ekkor az exem el hagyott, de a gazdag meg meg tartott maga mellett..



2017. aug. 28. 21:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Szánalmas vagy. És még a nők a pénzéhesek...
2017. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Ugye ez most csak egy troll kérdés? :D Inkább menj vissza első osztályba és tanulj meg írni. Ja, és maradj egyedül.
2017. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Szerintem a mai világban ez már nem számít szánalmasnak.

Inkább az a szánalmas, hogy próbálsz így támadni.

Mikor én nem tettem volna rad soha semmilyen jelzőt.

Avagy ..

mindenki a saját élete kovácsa.

Emiatt nem kell meg nézni az embert. :) Nekem adódott egy ilyen lehetőség.. Hàt ki használom.

Valószínűleg neked soha nem fog ilyen lehetőséged lenni, mert nagyon csúnya lehetsz, s rosszul esik hogy másnak ilyen jól is alakulhatott az élete ..

De sajnálom ha fel zaklattalak ezzel a kérdésemmel.Tovabbi szép estet .

2017. aug. 28. 21:07
 4/32 anonim ***** válasza:
84%
Mit álmodtál nokedli?
2017. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Ezt nem tudom, de moss, fozz, takaríts minimum, ha mar a pénze kell, mint volt ma a válasz egy hasonló kérdésre.
2017. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Én szégyenlem magam, hogy vannak ilyen emberek. Ne haragudj, de ez szánalmas. Remélem egyedül maradsz.
2017. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy a 3-as kommented elolvastam nekem az ugrott be, hogy bzi vagy és a barátnőd valójában egy vén faszi, aki pénzel téged, hogy dugod.
2017. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Szánalmas vagy sem.. Mégis én ülök egy Maserattiban.. Nem ti..

Sorry.

Én csak gondoltam van itt aki tudna segiteni ..

2017. aug. 28. 21:11
 9/32 A kérdező kommentje:

Nem, ő egy középkorú nő, s 2 diplomás .

..A szerelem nagy úr :)

2017. aug. 28. 21:13
 10/32 anonim ***** válasza:
71%
Milyen maze izében ülsz? :D Macerátis ez az egész nekem... azt lehet téged dug a csaj, aki egy vén mami és cserébe ülhetsz a maze izédben :D Ha neked ennyit meg ér hajrá! Tiszta kamu kérdés kis felvágós bzi vagy semmi más.
2017. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!