Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az megcsalásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számít, ha rendszeresen beszélgetek valakivel?

Figyelt kérdés
A férjemmel elég keveset beszélgetünk. Ha teheti, akkor a legtöbb idejét a gép előtt tölti, legtöbbször ott is eszik. Az egyik barátommal eddig is sokat beszélgettünk, de mikor elmeséltem, hogy milyen pocsék mindig egyedül enni (a gyerekek máskor esznek), akkor felajánlotta, hogy vacsorázzunk vagy ebédeljünk együtt mesengeren. Közben beszélgetünk és eszünk, de olyan is volt, hogy együtt is főztünk, szintén telefonon. Egy barátnőmnek ezt elmeséltem és azt mondta, hogy ezzel igazából megcsalom a férjemet.
2021. nov. 2. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez baromira nem megcsalás. Mitől lenne az?
2021. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Igaza van. Az erzelmi megcsalast koveted el eppen. Alapbol nem teregetjuk ki a szennyest masoknak, plane ellenkezo nemueknek. Ha szeretnel meg valamit a mostani kapcsolatodbol, akkor ulj le beszelni a ferjeddel, ha nem, akkor lepj tovabb. Nincsen olyan lehetoseg, ahol a kaposzta es a kecske megmarad. Valamelyik el kell, hogy tunjon.
2021. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem megcsalás, de arra utaló magatartás. Szerintem mondj el mindent a férjednek, és keressetek megoldást. Nem bűn, amit tettél, de könnyen azzá válhat idővel.
2021. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én arra a barátomra testvérként tekintek akivel beszélgetünk. Kiscsoportos óvodás korunk óta vagyunk barátok. A férjem tudja, ő is szokott pár mondatot váltani vele, meg jó étvágyat kíván, szoktak közösen sörözni is. Ő ebben semmi rosszat nem lát.
2021. nov. 2. 15:32
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

#2, miféle érzelemről beszélsz ott, ahol a férj már annyira leszarja a nejét, hogy nem beszél, nem vacsorázik vele?


Nem megcsalás, de jobb volna elválni.

Mi a szar ez? Család az nem, az fix.

2021. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
4-es Ezek szerint nem az, hiszen a férjed tud róla. A férjednek elmondtad, hogy azért töltesz vele ennyi időt, mert ő nem teszi? Ha ezt tudná, akkor lehet másképp vélekedne.
2021. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Lestat_626 ***** válasza:
43%
Minden megcsalás, amit a párod háta mögött csinálsz és valamiért nem mondod el neki. Feltételezem azért, mert te magad is érzed, hogy sántít valami ebben a sztoriban. Különben már rég elmondtad volna neki.
2021. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem megcsalás.

Később lehet belőle. Férjed elhanyagol, ez a fickó meg nyújtja a lelki támaszt. Mégis mennyi idő kell, hogy érzelmeid legyenek iránta?

2021. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem megcsalás.

Így jár az, aki a gép előtt éli az életét, mikor van párja.

2021. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem megcsalás, de csak egy hajszál választja el tőle. Tőle kapod meg a figyelmet, amit a férjedtől kellene. Én a férjed helyében gyorsan észhez térnék.
2021. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!