Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretők hogyhogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretők hogyhogy nem félnek attól, hogy a másik párja összeveri őket, vagy összevereti valakivel, ha a fülébe jut a dolog?

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem érdekli,mert ott a rózsaszín köd.Sőt még szerintem egyesek a bukást is várják,hátha így őt válassza a hős szerető.
2021. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Úgy, hogy ösztönlények, ezt a szeretői státuszuk is igazolja. Csak attól félnek, ami közvetlenül előttük van, hosszútávú következményekkel nem képesek számolni.
2021. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

osszeveri😂😂😂 ezt tudtommal csak a primitiv c kategoriasok kozott divat. amugy honnan veszed, hogy ha esetleg verekedesre kerulne sor, esetlegesen nem a szereto verne ossze a masikat? illetve ha mar itt tartunk: miert nem a kedves parjat veri ossze, miert a szeretot?

btw. ‘osszeveresert’ siman fel lehet jelenteni valakit, megcsalasert es szeretoskodesert aligha.

2021. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Ilyen alapon egy "sima", független lánnyal se kezdenék, mert mi van, ha a barom exe támad rám.
2021. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Hát ehhez elég alja népnek kell lenni.

Hiába vereted össze a szeretőt, mert ehhez 2 ember kellett(igen a te párod is) és nem a szerető fogadott, tartozik neked hűséggel hanem a párod, úgyhogy verd el őt 😅

2021. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én még sosem voltam így, de pont múlt héten tudtam meg egy ilyen esetet, azért kérdeztem
2021. nov. 9. 18:13
 7/15 A kérdező kommentje:
Az már régebben volt, amit megtudtam, de az "asszony" és a legjobb barátnője behúzták a bokorba a nőt, megverték és levetkőztették, ők sem c kategóriásak voltak, kifejezetten jómódú félig magyar félig orosz fehér nő
2021. nov. 9. 18:14
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
7.-re. Orosz...az olyan mint a C.
2021. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Ahhhhjj, nosztalgiából meg akartam nézni, ahogy Kálmán Szilvi ruházza meg a "párja" szeretőjét, de már mindenhonnan letörölték :(

[link]

2021. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbb ember tudja, hogy nem a szeretőt kell bántani, hanem otthon kell keresni az igazi szörnyeteget. Szóval az egyetlen, akinek félnie kell, az maga a partner. Ha nem is a fizikai erőszaktól, de dolgoztam ügyvédi irodában, láttam szép dolgokat, amiket a megcsalás szült és az esetek többségében a félrelépő fél húzta a rövidet. Sokszor olyan szinten, hogy egy élet munkája ment a levesbe.
2021. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!