Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 3 évig voltunk együtt 2×...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 évig voltunk együtt 2× megcsaltam őt, szerintetek idővel megfog nekem bocsájtani?

Figyelt kérdés

2021. nov. 22. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék! Bocsi! 😑
2021. nov. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit értesz megbocsátás alatt. Ha azt, hogy nem lesz benne indulat veled kapcsolatban, akkor a válasz az, hogy igen, idővel valószínűleg ez meg fog történni. Ha azt, hogy újra összejöttök, és minden úgy lesz, mint régen, akkor a válasz az, hogy valószínűleg nem.
2021. nov. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első után megbocsátott és úgy jött a második, vagy egyszerre tudta meg mindkét megcsalást most?
2021. nov. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Soha. Így megy ez. Ha csalsz, akkor kussolj! Ez a szabály.
2021. nov. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet bocsátani. Én is megbocsátanék a magam érdekében. De ez nem jelenti azt, hogy amíg életben vagyok, valaha hozzád akarnék érni akár csak egy ujjal is. Félrebasztál. Ezzel a gesztussal lezártad a kapcsolatot a szememben. Ha velem lenne ilyen, tiszteletben tartanám, mégha nem is a szép módon történt. De elégedj meg azzal, hogy nem akarlak leköpni, eltaposni és lejáratni mindenki előtt bosszúból. Számomra ez jelenti a megbocsátást, nem az, hogy továbbra is kígyót melengetek a mellemen.
2021. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Idővel igen, de soha nem lenne olyan a kapcsolat, mint előtte. Mivel véget érne.
2021. nov. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, hogy megcsalás után az emberek elkezdenek visszasíránkozni a másikhoz és számon kérik, hogy jaj miért nem bocsájt meg? Ha már egyszer elhagytad, ugyan miért akarsz együtt maradni vele? Nekem nem kell olyan, aki nem engem választ. Ha más kell neki, menjen hozzá, ne hozzám jöjjön vissza.
2021. nov. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig benne marad a tüske, a fájdalom viszont tompulhat. 1 alkalmat még valahogy el lehet fogadni, 2 alkalomnál viszont teljesen hiteled veszted.
2021. nov. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
sok papucs szerencsétlen van aki ezt megbocsátja
2021. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9# Az onnantól már szánalomkapcsolat. A félrelépés tudatos dolog, nem csak úgy *megtörténik* valakivel, mint az időjárás. Egy választás. És a párod helyett valaki más mellett voksolsz. Na onnantól van az, hogy akkor viszántlátásra.
2021. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!