Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőmet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet az együtt töltött 3 év alatt 5 alkalommal is. Eddig elhitettem magammal, hogy valójában az egész csak a szexről szólt, és érzelmeket a barátnőm iránt érzek, de látom tévedtem. Na, most akkor mi van?

Figyelt kérdés
2019. jún. 12. 12:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Mármint, hogy mi a megoldás? Elnézést, ha félreérthetően hangzik, nem provokálni szeretnék.


Jó indulatú emberektől tippek, trükkök, tanácsokat várnék.

2019. jún. 12. 12:44
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
görény vagy, az van.
2019. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Milyen tippeket vársz? Szakíts vele a lehető leghamarabb. Ez az egyetlen megoldás.
2019. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ergo a kér(d)és: "egy pöts vagyok, de kérlek veregessetek vállon"
2019. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Fruzs33 ***** válasza:
84%

Én elmondom mit tennék.

Leülnék vele,és megbeszélném,ahogy én is tettem pár esetben.

Hagyd meg neki a gondolkodás és a döntés lehetőségét.

Nem érdemled meg,ha így csinálsz szegény lánnyal,de ő szerintem eldönthetné,így mit szeretne.

Mert ezzel tudod mit tettél?

Nem tisztelted se emberileg,se nőileg,és még meg is aláztad.

2019. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
De akkor miért szeretnél vele maradni?! 30n
2019. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
77%

Sok defektes marha.

Kapcsolatban él, fix a mindennapos punci/f#sz, de kell a másik, kell a harmadik, meg a negyedik is. Na ezért vagytok ti mind alsórendű, primitív, ösztönlények.

2019. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki megcsalja a másikat, kicsit érzékeny kérdést tettél fel, ráadásul pont ide ahol csak 40 éves szüzek vannak.

A megoldás egyébként tényleg az, hogy leülteted a párod, és megpróbálod megértetni vele, hogy kevés vagy mint mackósajtban a brummogás, alakíts valamit különben kénytelen leszel bevonni valakit har,madiknak, aki leszop némi pénzmagért cserébe heléyetted napjában többször.

2019. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha az én pasim lennél, és előállnál ezzel, valószínűleg repülnél. Ha amúgy minden másban egy férfiisten vagy, akkor valószínűleg nyitnám a kapcsolatot, ha tetszene neked, ha nem, és onnantól a büdös életben nem lennék én sem hűséges hozzád, meg te is mehetnél, ahová akarsz. És mint tudjuk, nőként azért általában milliószor egyszerűbb egy-egy kellemes estére partnert találni, mint pasiként...
2019. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Basszuskulcs, hát én sem gondolhatok mindenre.
2019. jún. 12. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!