Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire jellemző manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző manapság a virtuális megcsalás?

Figyelt kérdés

Ha létezik egyáltalán ilyen szó.

Arra gondolok, hogy fizikai érintkezés nem történik, de képek küldözgetése, flörtök, kemény szexuális izgatások mennek rendszeresen vagy elvétve.


2021. nov. 25. 07:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Nálam speciel elég gyakori.
2021. nov. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1-es: ezt kifejtenéd bővebben is? Házasságban vagy párkapcsolatban élsz? Mióta? Te vagy a nő? Hány évesek vagytok? Mióta tart?
2021. nov. 25. 08:05
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

elég sokaknál van, sok nővel beszélgettem akik a férjük mellett csináltak ilyen dolgokat, volt aki nem csak virtuálisan akart velem, bár az elején csak ennyit akart


volt ellenpélda is aki inkább behúzta a féket, bár ő lebukott és emiatt

2021. nov. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor ez végül is teljesen általános dolog.
2021. nov. 25. 08:09
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
azért nem mindenki csinálja, de sokaknál ez olyan dolog, hogy "tudom, hogy nem kéne, de izgalmas, viszont, ha a párom csinálná nagyon rosszul esne"
2021. nov. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#4 Szerintem gyakoribb, mint hinnéd. Végülis a tilosban járás izgalma, az újdonság varázsa, a lebukás legminimálisabb kockázata nélkül.
2021. nov. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Oké, hogy gyakoribb, mint hinném. Biztosan gyakoribb is, mint a hagyományos megcsalás, de a párok hány százaléka csinálhatja?
2021. nov. 25. 08:44
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Ezt meg honnan a fenéből tudhatná bárki is, a google meg a facebook adatbázisain kívül? Akik csinálják, azoknak a 90%-a még anonim módon se fogja bevallani.
2021. nov. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
nincs erről statisztika
2021. nov. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk, számítottam volna rá, hogy itt vallanak anonim módon.
2021. nov. 25. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!