Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire jellemző manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző manapság a virtuális megcsalás?

Figyelt kérdés

Ha létezik egyáltalán ilyen szó.

Arra gondolok, hogy fizikai érintkezés nem történik, de képek küldözgetése, flörtök, kemény szexuális izgatások mennek rendszeresen vagy elvétve.


2021. nov. 25. 07:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

de ha mondjuk 10 olyan ember ír, hogy nem csinálja (és senki más), akkor azt gondolod ilyen nem létezik?

ha meg 10 olyan ember ír csak akik azt mondják naponta csinálják, akkor elkönyveled, hogy mindenki csinálja napi rendszerességgel?

2021. nov. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen, hogy ez mennyire jellemző. Csak az számít, hogy mi az oka.
2021. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Én szoktam, persze ha itthon rendben lennének a dolgok akkor eszembe se jutna.

N

2021. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk akkor rendbe kene tenni, vagy szakitani, nem hűtlen rbancot csinalni magadból, de oksi
2021. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Köszi az észosztást 😅😘
2021. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónapja ismerkedek neten (43n) és meg kell mondjam k*sokan. Naponta többtíz felvállaltan nős, kapcsolatban élő pasi próbálkozik, nem beszélve azokról akik tagadják ameddig lehet.
2021. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én szoktam beszélgetni, vagy chat. n
2021. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!