Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy mit tudok?

Figyelt kérdés
Van egy exem, aki egy nárcisztikus pszichopata. Sok mindent megtudtam róla a kapcsolatunk végére, többek között azt is, mit tett az előttem lévő exével. Az a lány rengeteg pucér képet küldözgetett magáról, viszont anno volt egy másik srác is, akinek küldözgetett ilyen képeket. És később valaki ezeket a képeket nyilvánosságra hozta, úgy hogy aztán rendőrségi ügy lett belőle, és a csajszi kérdezte az exemet is, hogy mit tud erről, stb. de az exem tagadta. VISZONT én tudom, hogy az exem állt emögött, és a csaj a mai napig azt hiszi róla, hogy ártatlan, nem tudta, hogy az exem tette. Szóval, hogy mondjam el a csajnak, hogy tudjon erről? Szerintem elsősorban jogában áll ezt tudni. Viszont személy szerint nem akarok belekeveredni, anoniman pedig nem tudom mi lenne a legmegfelelőbb közlés.

2021. dec. 5. 22:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%

Miért nem akkor mondtad el a rendőrségen?

Ja, tudom. Mostanában lett ex az ex, és mosz szemétkedni kell vele. Eddig nem zavart, most hirtelen zavar. Mindezt az "én csak jót akarok" álca mögé bújva.

2021. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd a fenébe, teljesen felesleges energiapocsékolás még jobban belebonyolódni. Ha valóban egy nárcisztikus pszichopata, akkor nem érdemes húzogatni, mert az ilyenek ha rájönnek, eszelősek lesznek és bosszút akarnak állni.
2021. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Ez a tipikus eddig szent volt , de hirtelen nàrcisztikus pszihopatàvà vált eset


Tudtàl róla, de eddig nem zavart, èrdekes 🙄

2021. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Akkor tudtam meg, mikor vége lett a kapcsolatunknak, nem a kapcsolat közben.
2021. dec. 5. 23:46
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha olyan biztos a tudásod, hogy kibír egy rendőrségi eljàràst, szólj nyugodtan.
2021. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
A legmegfelelőbb döntés az lenne, ha szarnál az exedre és élnéd az életedet. Vagy most stalkerkodni akarsz minden nője után "megmentve" őket a gonosz exedtől? :) Vagy mi az elképzelésed?
2021. dec. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20%
Undorító egy hozzáállásod van kérdező. Teljesen szánalmas.
2021. dec. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: "szakítás utáni bosszúnak" tűnik.

Ezenkívül, ha eljárás indul, akkor ha te azt mondod: "mondta nekem, hogy höhö én voltam", kevés bizonyíték lesz ez.

Szerintem felejtsd el az exedet, emlékezz arra, ami jó volt a párkapcsolatban és arra: mit tanultál e kapcsolatból, milyen tapasztalatokat szereztél, a következő kapcsolat szempontjából.

2021. dec. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
24%
Én jól nyakonb@sznalak forogjal pár percig.
2021. dec. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
Mond el neki. Engem nem érdekel hogyan, felőlem lehet anoním, de mond el neki
2021. dec. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!